×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. jūlijs, 2018
Drukāt

Bruņotie spēki aicina Jūras un zvejnieku svētkos apskatīt Jūras spēku kuģus (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs foto)Foto - LETA (Ilustratīvs foto)

Sestdien, 14. jūlijā, Jūras svētku laikā iedzīvotājiem apskatei būs pieejami Jūras spēku kuģi Liepājā, Ventspilī, Rojā un Mērsragā, informē Aizsardzības ministrija.

Plkst.11 jau tradicionāli ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un Jūras spēku kuģu sirēnu skaņām sāksies Jūras svētki Liepājā. Piemiņas brīdi Liepājas promenādē apmeklēs Jūras spēku štāba priekšnieks jūras kapteinis Valdis Stanka un Jūras spēku kapelāns kapteiņleitnants Dāvids Šterns. Iedzīvotāju apskatei no plkst.12:00 līdz 17:00 būs atvērti divi kuģi – štāba un apgādes kuģis A-53 “Virsaitis” un mīnu meklētājs M-07 “Visvaldis”.

No plkst.10:00 līdz 17:00 Mērsragā ostā iedzīvotāju apskatei būs atvērts patruļkuģis P-06 “Cēsis”.

No plkst.12:00 līdz 17:00 Rojā bruņotie spēki aicina iedzīvotājus Zvejnieksvētku laikā apmeklēt patruļkuģi P-09 “Rēzekne”. Savukārt Ventspils ostā no plkst.12:00 līdz 17:00 pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs apskatīt krasta apsardzes kuģi KA-14 “Astra”.

Jūras un Zvejnieksvētku laikā Jūras spēku kuģi nodrošinās arī pasākumu drošību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Skatoties uz bildi nevar saprast kas tas par kuģi ,zvejnieku vai bruņoto spēku kuģis. K.Ulmaņa laikā bija divas tam laikam modernas zemūdenes – ,,Ronis,, un,, Spīdola,, ,kas netika pielietotas mērķim, kam bija paredzētas.

Draugiem Facebook Twitter Google+