×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Baigais kekss. Kalnozols skaidro gulēšanu Saeimā (22)

Foto no A.Kaimiņa "twitter"Foto no A.Kaimiņa "twitter"

Papildināta ar 4.rindkopu.

Deputāts Valdis Kalnozols no premjera pārstāvošās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sniedzis savu komentāru par gulēšanu Saeimas zālē 2017.gada budžeta apspriešanas laikā – sēdē, kas iestiepās līdz agram rītam.

“Esmu izpildījis pienākumu gan pret vēlētāju, gan pret savas dvēseles mājām – savu ķermeni -, dodot tam iespēju atpūsties,” Kalnozola komentāru mulsinošajam foto publicējis portāls “Kasjauns.lv”.

Vienlaikus deputāts veltīja kritiku pie frakcijām nepiederošajam Artusam Kaimiņam, kurš fiksējis brīdi, kad deputāts pildīja pienākumu pret dvēseles mājām, – tas notika naktī plkst.3.10.

Saeimas preses dienests informē, ka deputātiem “nakts darbs” netiek papildu apmaksāts un tās neskaitās virsstundas. “Deputāti saņem mēnešalgu – tā ir nemainīga neatkarīgi no nostrādāto dienu un stundu skaita,” skaidro dienests.

Tikmēr nievājošo attieksmi pret Kalnozola gulēšanu pauž soctīklu lietotāji:

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Strādāju policijā un ja kādreiz gulēšu pa nakti tā arī teikšu priekšniekam: ”Pildīju pienākumu pret savām dvēseles mājām” Kā Jūs domājat cik ilgi pēc tā man būs darbs?
  #AtlaistSaeimu

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2006.): Saeimas plenārsēdē 11.12.2008., kurā “tautas kalpi” steidzamības kārtībā pieņēma budžeta grozījumu likumpaketi un balsoja par vairāku nodokļu būtiskiem paaugstinājumiem, apjomīgās dienaskārtības dēļ esot tikusi “panākta vienošanās strādāt līdz visu dienaskārtības punktu izskatīšanai”. Tuvojoties pulksten vieniem naktī, saeimas plenārsēžu zālē esot “izcēlušās nekārtības un troksnis”, kam par cēloni tiek minēta “tautas kalpu” “aizraušanās ar alkoholisku dzērienu lietošanu darba laikā un vietā”. Šī iemesla dēļ Saeimas spīkers G. Daudze (ZZS / LunV) esot “izsludinājis pārtraukumu uz pusstundu”. “Ja pēc pārtraukuma nekārtības atkārtosies, tiks lemts par Saeimas sēdes pārtraukšanu vispār”, “tautas kalpus” esot brīdinājis Daudze. Savukārt, premjers I. Godmanis (LPP/LC) uzslavēja “tautas kalpus” par “pašaizliedzīgu darbu un valstiski atbildīgo rīcību, pieņemot smagus un atbildīgus lēmumus”, kā arī pateicās par “tautas priekšstāvju” atbalstu valdošās koalīcijas politekonomisko interešu grupējumu (TP, LPP/LC, ZZS, TB/LNNK) kontrolētās valdības sagatavotā “ekonomikas stabilizācijas plāna” realizācijā, kurā ietilpst arī PVN un citu nodokļu būtiska paaugstināšana un sociālo garantiju būtiska samazināšana, no Saeimas tribīnes publiski apgalvojot, ka “mūsu parlaments ir labākais Eiropā”…
  —–
  .
  “Jevropā labākā parlamenta” lielā “sū#u talka”.
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 11./12.12.2008., Nr.6. )
  .
  “Pa plenārsēdi Augstā Mājā,
  Kā prastā krogā ŠONAKT ‘gāja’
  (Kaut – ‘prodžekts rullēja kā smērēts’,
  Par to, kā NEPELNOT tiks tērēts…):
  .
  Kad ‘ceijers’ tuvāk vieniem nāca ~
  Dažs labs ‘ar mūli SILĒ’ krāca,
  No “tautas kalpiem”, dikti skaļi,
  Kaut – ‘biedri laida traļi-vaļi’…
  .
  Vēl citus – māca žāva stīva,
  No polit-klaunu kolektīva ~
  Šie “normas” skaļi boksterēja,
  Un mazcenzēti… (diskutēja).
  .
  Kad “spīkers pauzi sludināja”,
  Uz ‘kafūzi’ viss “kvōrums” slāja,
  Lai ‘paņemtu uz krūti’, “sīki”,
  Jo – “nostrādājušies” tak’ līki!
  .
  Pēc bufetes un glāžu šķindas,
  Top šķidras “tautas kalpu” rindas:
  Viens “dežurants” pa trijiem ‘vālē’
  Pie balsojamām pogām zālē…
  .
  Līdz pirmiem gaiļiem tikām knapi:
  Ne parlaments, bet – “brāļu kapi” ~
  Guļ rindās biedri “goda krēslos”,
  Kā SILES lopi pašu… (mēslos)…
  .
  Iekš prezidija – “pāķis” klaigā,
  Pa reizei iekniebjot sev… ( vaigā ),
  No tribīnes – ‘laiž “mudaks” muti’,
  Kaut ko par “normām”, ‘tutti-frutti’…
  .
  Dažs “priekšstāvis” vēl loka mēli,
  (Par ‘ķiseniem’ un dūnu pēli…)
  No salda miega pēkšņi trūcies ~
  Zem frakas ‘ļipas’ kaut kas sūcies…”

  Kad jauna diena mostas “valstī”,
  ‘Lien salmos’ Muļķu Zemes balsti ~
  Kas “mošķu nakstī” SILĒ… ( darīts ),
  Sāks “pūlis” ‘izstrēbt’ rīt (vai parīt)…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. Būtu jābalso par savas algas paagstinājumu divas sutkas negulētu ,bet te tāds sīkums, valsts budžets tik un tā jau zināms ,kuri būs aitas un kuri cirpēji

 4. Bet kāpēc par nopietnām lietām valstij – kā BUDŽETU – ir jārunā naktī? Kas tad tik ļoti dega? Un vai tādu budžetu var ”ņemt par pilnu”???
  Vai arī to dara speciāli, kad deputāti ir uzmanību zaudējuši, tad var visu ko ”izgrūzt cauri”????

 5. smieklīgi, ne jau tas, ka gulēja, “nolūza”- smieklīgi, ka apkārt tik bezjūtīgi cilvēki, bez empātijas. Vai tai mirklī bija tik izšķirīgs brīdis, lai būtu nomodā? Tas pats Kaimiņš izšķirīga brīdī būtu varējis pamodināt, sak, tagad esi nomodā, jābalso!

 6. Par ko jācepās ? Citi arī redzami guļam, tikai mazāk izteikti – neguļ uz galda, bet sēdot aizmiguši. It kā dienā viņiem nebūtu laika budžetu skatīt , nu jā – citādi pēc nakts kāds var pārdomāt balsot vai nē. Ko nu tur runāt.Var redzēt, ka mūsu kalpi nostrādājušies ne pa jokam. Toties- Ziemassvētku dāvanas naudas izteiksmē vairs nav tālu. Varēs atpūsties siltajās zemēs un Jauno gadu sagaidīt.

 7. Cik tālu Eiropā esam iegājuši,Merkele ar savējos spīdzina pa naktīm,pieņemt svarīgus lēmumus,jo tad cilvēks neadvekāts un piekrīt visam,lai tik ātrāk tiktu atpūsties.Nu viens liels teātris.Skatītājiem jāsamierinās,ha.

 8. Ka visi tā varētu strādāt.Citiem divpadsmit stundas par minimālo algu jāstāv pie konveijera ,ka nevar pat uz tualeti aiziet.

 9. Pa tādu algu,var arī pagulēt!

 10. KAUNS SKATĪTIES UZ TĀDIEM DEPUTĀTIEM ,RAUJ CILVĒKIEM PAT ACIS NO PIERES PALDIES KAIMIŅAM PAR ATKLĀTĪBU ,,

 11. kas guļ tas negrēko…

 12. visi vinji vinaa maisaa baazhami, arii artuss ar savu kameru!

 13. Varēja uzaicināt Iļģus, lai taisa troksni un neguļ taču tās mūsu gudrās galvas!

 14. Ja konsekventi, tad visdrīzāk arī citi deputāti pildīja pienākumu pret dvēseles mājām, tikai mēģināja to kaut kā notušēt. It sevišķi tas ar tām super tumšajām saules brillēm.
  Rodas jautājums – vai tiešām Saeimā būtu PĒKŠŅI TIK ĻOTI SPILGTA SAULE IESPĪDĒJUSI, ka tādas brilles jāliek uz acīm?
  Cits, kurš varbūt vairāk pieradīs būt mazāk patiess un tiešs kā Kalnozols, mēģina aizvērtās actiņas piesegt ar rociņām.
  Bet pēc būtības šādi pieņemts likums var tikt vērtēts par pieņemtu izmantojot fizisku šantāžu- kamēr nepieņemsim, ārā netiksiet!

 15. Pa dienu jāstrādā!

 16. Kalnozolu ar sudainu rungu jadzen ara.Tadi jau tie musu kalpi ir, dzivo un gul uz musu rekina, kauns.

 17. Kalnozols – Kaunozols pareizi būtu.

  • Senajos laikos naktsstundas bija tās, kad izpildīja nāves sodus… (nu daži noziegumus patrādāja), tagad, redz, pusaizmigušie ļautiņi budžetus stiprina . Laiki mainās… Tači tie, kas guļa, dara pareizi – naktī ir jāguļa nevis jāamplelējās!

  • Kā Latvijā sastāv ar LAKATĪNU kontrabandu?

 18. Nu kas tur ko skaidrot.Kaimiņam taisnība – vai kāds karš, ka cilvēkiem liek naktī strādāt pie tik svarīgiem dokumentiem.
  Es pat nenosodu, es arī būtu atradis mirkli nosnaust.Tāpat par visādiem muzejiem un jumtiem nezin kur man nebūtu sajēgas.

 19. Kalnozols ir melis tāpat kā visi pārējie.

Draugiem Facebook Twitter Google+