×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

Bundzinieks Fils Rads apņēmies atgriezties grupā AC/DC

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Austrāliešu smagā roka grupas “AC/DC” bijušais bundzinieks Fils Rads apņēmies atgriezties grupā pēc mājas aresta izciešanas, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

“Es būšu atpakaļ,” viņš teica intervijā Jaunzēlandes televīzijas kanālam TV3. “Es nekad neesmu bijis pie labākas veselības, nekad neesmu juties vēl labāk, psiholoģiski un fiziski vēl nekad neesmu bijis labākā formā!”

Kā jau ziņots, jūlijā 61 gadu vecajam Radam tika piespriests astoņu mēnešu mājas arests, jo viņš atzina vainu nāves draudu izteikšanā un narkotiku glabāšanā.

Par spīti mājas arestam, Rads ir apņēmības pilns “atgūt savu darbu, doties koncertturnejā un nopelnīt daudz naudas”.

“AC/DC” patlaban ir “Rock or Bust” koncertturnejā. Grupa paziņojusi, ka pagaidu bundzinieks Kriss Sleids palikšot grupā līdz decembrim.

“Kriss Sleids ir labs bundzinieks, bet es tiešām nesaprotu, ko viņš tur dara,” par savu aizstājēju sacīja Rads. “Ticiet man, es zinu, par ko runāju. Man nav nekādu iebildumu pret Krisu. Taču viņam nav pastāvīgas vietas grupā. Vismaz es tā ceru! Tas arī viss.”

Rads uzskata, ka tagadējā “AC/DC” koncertturneja nebūšot grupas pēdējā. “Es esmu pieaudzis, taču neesmu kļuvis vecs. Cerams, ka tur ir atšķirība. Es joprojām vēlos spēlēt bungas. Man vēl daudz kas ir priekšā. Tāpēc es vēlos iespēju atgriezties pie puišiem un turpināt. Neticiet muļķībām par pēdējo turneju. “AC/DC” un Anguss Jangs nekad nedosies pensijā,” uzsvēra Rads.

Austrālijā dzimušais Rads pievienojās leģendārajai rokgrupai 1975. gadā, bet pēc astoņiem gadiem no tās aizgāja. Bundzinieks atgriezās grupā 1994. gadā.

Brāļi Malkolms un Anguss Jangi nodibināja grupu 1973. gadā neilgi pēc pārcelšanās uz Austrāliju no dzimtās Skotijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+