Horoskopi un mistika
Ezoterika

Būs jāiemācās apvaldīt personiskās ambīcijas! Numeroloģiskā prognoze oktobrim0

Foto: Pexels

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2019.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1965.gadā un 2010.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.februārī, 25.maijā, 13.augustā un 20. un 29.oktobrī dzimušie. Minētie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo rezultātā viss nesīs zaudējumus, 2019.gadā ir 6. marts, 21.jūnijs, 18.septembris un 25.novembris.

Saistītie raksti

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši oktobrī?

Oktobris pasaulē būs salīdzinoši mierīgs. Notiks pārrunas ar mērķi paplašināt starpvalstu tirdzniecības un tūrisma iespējas. Cilvēki būs ieinteresēti sadarboties. Iespējami zinātnes atklājumi medicīnas un nanotehnoloģiju jomā. Daudzās valstīs sāksies ekonomikas izaugsme, tāpēc pieaugs pieprasījums pēc jaunām darbavietām un kvalificētiem speciālistiem. Aktuāli būs drošības jautājumi.
Latvijā būs jārisina dažādi sociālie jautājumi, jo daži pieņemtie lēmumi būs pretrunā viens otram. Cilvēki vairāk cīnīsies par savām tiesībām samazināt uz viņu pleciem uzveltos pienākumus. Būs jāmācās apvaldīt personiskās ambīcijas un jāsadarbojas. Iespējamas protesta akcijas un streiki.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv