Horoskopi un mistika
Horoskopi

Būs viegli būt saskarsmē ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 12.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Veiksmīga diena gan no praktiskā, gan attiecību viedokļa – veiksies arī mājas darbos. Piemērots laiks, lai pievērstos dokumentācijas jautājumiem un nokārtotu dažādus maksājumus. Lai gan dienas gaitā valdīs absolūta saskaņa attiecībās ar citiem cilvēkiem, vakara stundās nav vēlams uzsākt diskutēt par konfliktējošām situācijām vai apspriest nopietnus jautājumus.

Auns

Iespējams, tev šodien nāksies aktīvi aizstāvēt savu autoritāti. Tavs emociju sprādziens var pavērsties pret tevi pašu. Jautājumos, kas attiecas uz tavu patmīlību – neesi egoists, pamani arī to pasauli un cilvēkus, kas atrodas ap tevi!

Vērsis

Šodien tev būs radošs noskaņojums un tu spēsi sasniegt tos mērķus, kas prasīs tavas radošās prasmes un talantus. Šodien tev zvaigznes sola arī gana aktīvu dienu – tikšanās, randiņi, pārrunas. Taču otrajā dienas daļā vajadzētu atturēties no spontānas rīcības, jo potenciāli tas var izraisīt arī dažādas nepatikšanas.

Dvīņi

Šodien tev būs gluži vai nekontrolējama enerģija. Tu vari ķerties klāt jebkad un tev viss izdosies!

Vēzis

Pienāk laiks, kad var gaidīt laimīgu pavērsienu savā dzīvē, pat necenšoties! Šodien tieši tāda diena arī notiks – piepildīsies tavi sapņi, bez īpašas piepūles. Notici brīnumiem!

Lauva

Tu šodien gribēsi ieklausīties svešos padomos attiecībā uz savu veselību. Un patiešām, veselība taču mums katram ir tikai viena! Izturies pret to uzmanīgi.

Jaunava

Šī diena simbolizē gudrību, dāsnumu un zināšanas. Labvēlīgi arī nelieli ceļojumi, darījumi ar naudu, jaunas iepazīšanās. Ja tavā šodienas ceļā rodas domstarpības ar kādu, risini tās ar abpusēju cieņu, ne tikai sev izdevīgā veidā.

Svari

Šī diena būs laimīga: tu vai nu pakāpsies pa karjeras kāpnēm vai nokārtosi domstarpības ģimenē. Un lai arī finansiālie ienākumi pagaidām nepieaugs, diena tik un tā būs veiksmīga. Jautājumus attiecībās ar konkurentiem risini mierīgi, ar abpusēju cieņu.

Skorpions

Labvēlīga diena. Attiecības ar partneri būs harmoniskas. Atbalsts no apkārtējiem var atnākt jebkurā brīdī. Ieteicami ir zemes darbi, kā arī remonts un mājokļa labiekārtošana. Tas tev šodien sagādās lielu prieku.

Strēlnieks

Daudziem šodien parādīsies laiks tam, lai iekārtotu savu mājokli un tādējādi parūpētos par savu labsajūtu. Tava enerģētika palīdzēs tev tuviem cilvēkiem un iedvesmos viņus. Negaidi pateicības vārdus, vienkārši izdari to viņiem, lai viņus gandarītu.

Mežāzis

Šodien tev aktivizēsies pedantiska attieksme pret lietām, atceries, ka racionāla spēja paraudzīties uz dažādām situācijām ir ļoti vērtīga. Vajadzētu atturēties no pārāk aktīvas darbošanās, taču var noformēt dažādus dokumentus, kā arī tos iesniegt attiecīgajās iestādēs.

Ūdensvīrs

Ja tu šajā dienā uzsāksi remontus un mājokļa labiekārtošanu, tas tev atņems spēkus minimāli un darbi veiksies raiti. Šodien vari arī iegādāties nekustamo īpašumu.

Zivis

Labvēlīga diena dažādām fiziskām aktivitātēm un profesionālajai darbībai, iespējams, tev būs iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm, turklāt tev būs daudz jaunu ideju. Izrādot savus diplomātiskos talantus, tu spēsi arī nostiprināt savu autoritāti citu cilvēku acīs.

LA.lv