Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
18. maijs, 2016
Drukāt

Itālijā būvdarbos atklāj 1800 gadu senas celtnes paliekas

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Jaunas metro līnijas izbūves laikā Romā atrastas 2. gadsimta armijas kazarmu paliekas.

Jaunas metro līnijas izbūves laikā Romā atrastas 2. gadsimta armijas kazarmu paliekas, kas vairo dižās pilsētas vēsturisko mantojumu, bet riskē vēl vairāk aizkavēt grandiozā infrastruktūras projekta realizāciju.

Tagad mērķis ir pielāgot stacijas plānus tā, lai iekļautu senās drupas stacijas struktūrā, atklājot tās publiskai apskatei. Tomēr kāds būvdarbos iesaistīts inženieris jau norādījis, ka šādu izmaiņu izmaksas ir “nezināmais mainīgais”. Arheologu atradumi bieži aizkavē celtniecības darbus Romā, bet jaunās metro līnijas izbūve saskārusies arī ar daudzām citām problēmām, tostarp finansējuma trūkumu un tiesvedību starp uzņēmējiem un Romas pašvaldību.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+