Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
19. novembris, 2015
Drukāt

Būvvalde: Zolitūdes traģēdija nav kļuvusi par mācību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Zolitūdes traģēdija nav bijusi mācība, jo arvien gandrīz divas trešdaļas jeb 63% būvprojektu, kas iesniegti apstiprināšanai sagatavoti nepareizi un ir jāpārstrādā, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Uz jautājumu, par konkrētiem uzņēmumiem, kas iesniedz nekvalitatīvus būvprojektus, Vircavs atbildēja, ka starp tiem ir gan mazas, gan lielas kompānijas, bet konkrētus nosaukumus neminēja.

“Tas nav nekāds noslēpums, jo par šādiem gadījumiem esam informējuši atbilstošās institūcijas, piemēram, Ekonomikas ministriju,” stāstīja Vircavs.

Viņš turpināja, ka uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas bija manāms satraukums un visi projektētāji rūpīgi pievērsa uzmanību saviem projektiem, bet tagad var redzēt, ka satraukums ir mazinājies.

“Ne visi ir sapratuši Zolitūdes traģēdijas sekas un būvvaldē joprojām iesniedz projektus, kurus izstrādājot netiek ievēroti jaunie Būvniecības likuma nosacījumi,” stāsta Vircavs.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+