Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
19. novembris, 2015
Drukāt

Būvvalde: Zolitūdes traģēdija nav kļuvusi par mācību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Zolitūdes traģēdija nav bijusi mācība, jo arvien gandrīz divas trešdaļas jeb 63% būvprojektu, kas iesniegti apstiprināšanai sagatavoti nepareizi un ir jāpārstrādā, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Uz jautājumu, par konkrētiem uzņēmumiem, kas iesniedz nekvalitatīvus būvprojektus, Vircavs atbildēja, ka starp tiem ir gan mazas, gan lielas kompānijas, bet konkrētus nosaukumus neminēja.

“Tas nav nekāds noslēpums, jo par šādiem gadījumiem esam informējuši atbilstošās institūcijas, piemēram, Ekonomikas ministriju,” stāstīja Vircavs.

Viņš turpināja, ka uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas bija manāms satraukums un visi projektētāji rūpīgi pievērsa uzmanību saviem projektiem, bet tagad var redzēt, ka satraukums ir mazinājies.

“Ne visi ir sapratuši Zolitūdes traģēdijas sekas un būvvaldē joprojām iesniedz projektus, kurus izstrādājot netiek ievēroti jaunie Būvniecības likuma nosacījumi,” stāsta Vircavs.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+