Mobilā versija
+6.1°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
19. novembris, 2015
Drukāt

Būvvalde: Zolitūdes traģēdija nav kļuvusi par mācību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Zolitūdes traģēdija nav bijusi mācība, jo arvien gandrīz divas trešdaļas jeb 63% būvprojektu, kas iesniegti apstiprināšanai sagatavoti nepareizi un ir jāpārstrādā, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Uz jautājumu, par konkrētiem uzņēmumiem, kas iesniedz nekvalitatīvus būvprojektus, Vircavs atbildēja, ka starp tiem ir gan mazas, gan lielas kompānijas, bet konkrētus nosaukumus neminēja.

“Tas nav nekāds noslēpums, jo par šādiem gadījumiem esam informējuši atbilstošās institūcijas, piemēram, Ekonomikas ministriju,” stāstīja Vircavs.

Viņš turpināja, ka uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas bija manāms satraukums un visi projektētāji rūpīgi pievērsa uzmanību saviem projektiem, bet tagad var redzēt, ka satraukums ir mazinājies.

“Ne visi ir sapratuši Zolitūdes traģēdijas sekas un būvvaldē joprojām iesniedz projektus, kurus izstrādājot netiek ievēroti jaunie Būvniecības likuma nosacījumi,” stāsta Vircavs.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (12)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+