Latvijā
Politika

Čakša skaidrojas par Panteļējeva pieņemšanu darbā 18

Foto – LETA

Veselības ministre Anda Čakša bijušo Aizsardzības ministrijas (AM) parlamentāro sekretāru Andreju Panteļējevu (ZZS) sava biroja vadītāja amatam uzrunājusi, lai stiprinātu biroju, aģentūrai LETA klāstīja Veselības ministrijas (VM) pārstāve Agnese Zarāne.

Viņa norādīja, ka Panteļējevam ir ievērojama darba pieredze valsts pārvaldes struktūrās, gan ieņemot Saeimas deputāta vietu un Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja amatu, gan darbojoties parlamenta Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas un Budžeta un finanšu komisijas sastāvos, gan strādājot Satversmes aizsardzības birojā.

Ministre esot saņēmusi arī labas rekomendācijas no aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) attiecībā uz Panteļējeva analītiskajām spējām un pieredzi valsts pārvaldes darbā.

“Latvijas Avīze” jau rakstīja, ka Panteļējevs turpmāk pildīs Čakšas biroja vadītāja pienākumus.

Kopš gada sākuma Čakšai nebija oficiālā biroja vadītāja, bet formāli šos pienākumus esot veikusi Čakšas padomniece ekonomikas jautājumos Alīda Vāne, kas pirms divām nedēļām aizvadījusi pēdējo darba dienu šajā amatā.

No 5.jūlija par Čakšas biroja vadītāju kļuvis Panteļējevs, kurš vēl pirms nedēļas atstāja amatu AM, un tagad viņa vietā AM parlamentārā sekretāra pienākumus pilda Viesturs Silenieks (ZZS).

“Latvijas Avīze” rakstīja, ka neoficiāli izskanējis, ka AM parlamentārā sekretāra vieta pēc atsevišķu ārpus ministrijas esošu politisko personu norādījuma esot bijis jāatbrīvo Sileniekam, kuram tādējādi tikšot nodrošināts tramplīns augstākam lēcienam karjerā.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izbrāķē JKP topošās valdības darbu plānu 1
4 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Krūmiņam nosūtīs pretenziju, prasot atsaukt melīgās ziņas
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
Laukos.lv
Laukos
Gada darījums: “Bergvik Skog” par 324 miljoniem eiro pārdevis 111 100 ha Latvijas meža
4 stundas
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
9 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
4 stundas