Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. februāris, 2015
Drukāt

Čalovskis ASV tiesā noliedz savu vainu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

ASV kibernoziegumos apsūdzētais Deniss Čalovskis.

Latvijas izdotais kibernoziegumos apsūdzētais Deniss Čalovskis ASV tiesā noliedzis savu vainu viņam izvirzītajās apsūdzībās, ziņoja aģentūra “Reuters”.

Čalovskis par to, ka noliedz savu vainu, paziņojis piektdien federālās tiesas sēdē Ņujorkā, Manhetenā.

29 gadus vecais Čalovskis Savienotajās Valstīs ir apsūdzēts banku apkrāpšanas plānošanā, krāpšanā, izmantojot tehniskas ierīces, un identitātes zādzībā. Šīs apsūdzības Čalovskim tika izvirzītas 2013.gada janvārī. Viņam draud līdz 67 gadu cietumsods.

BNS jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļā tā saucamais Imantas hakeris tika izdots ASV.

Savienotajās Valstīs Čalovski vaino par kibernoziegumiem, kas skāruši vairāk nekā miljons datoru visā pasaulē, tostarp apmēram 40 tūkstošus datoru ASV. Ar Čalovska līdzdalību izstrādātais datorvīruss “Gozi” inficējis arī apmēram 190 ASV Nacionālās aviācijas un kosmosa pārvaldes NASA datoru. Ar vīrusa palīdzību tikusi iegūta informācija, tostarp paroles, kas ļāva ielauzties banku kontos un nozagt naudu miljoniem eiro vērtībā, liecina apsūdzība.

Čalovskis savu vainu neatzīst.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ilgi noliegs, dabūs neviss 67 bet visus 100.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+