×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

Jau piektdien Ķīpsalā tiks atklāta ikgadējā izglītības izstāde “Skola 2015”

Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

Izstāde "Skola 2015" aktīvā un radošā veidā piedāvās daudzpusīgu informāciju, palīdzot izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.

Izstādē “Skola 2015” varēs gūt plašu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs. Izstādes rīkotāji sola, ka aktīvā un radošā veidā piedāvās daudzpusīgu informāciju, palīdzot izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Dalībai izstādē šobrīd pieteikušies vairāk nekā 140 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, ASV un Kanādas, kas stāstīs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm.
Izstādes laikā Valsts izglītības attīstības aģentūras stendā būs iespējams iegūt bezmaksas karjeras konsultācijas, kas palīdzēs plānot savu profesionālo karjeru. Konsultants paskaidros, kas jāņem vērā, izvēloties nākotnes nodarbošanos un sniegs informāciju par pieejamiem profesijas izvēles rīkiem un to lietošanu. Savukārt Ventspils Augstskolas stendā ar īpašas mobilās lietotnes palīdzību katrs varēs noskaidrot, kāda ir tieši viņam piemērotākā studiju programma.

Izstādes ietvaros notiks arī meistarklases, kurās jauniešiem būs iespēja noskaidrot, kā pareizāk pieņemt lēmumus un kādi ir mīti un patiesība par studijām ārzemēs.

“Tūkstošiem vecāko klašu skolēnu ik gadu apmeklē izstādi, lai nepastarpināti uzzinātu par dažādām mācību iespējām tieši no izglītības iestāžu pārstāvjiem un izlemtu, kur mācīties tālāk. Tas ir daudz ērtāk nekā apmeklēt atvērto durvju dienas dažādās skolās visā Latvijā,” ir pārliecināts Valts Jirgensons, izstādes “Skola 2015” projekta vadītājs. “Arī pieaugušie izstādē atrod dažādas izglītības pilnveidošanas iespējas, kursus un seminārus, bet saviem bērniem – valodu vasaras nometnes.”

Izstāde turpināsies līdz 1. martam. Vienlaikus ar to notiks “Latvijas grāmatu izstāde 2015”, kur būs arī izdevniecības “Lauku Avīze” stends. Abas izstādes varēs apmeklēt ar vienu ieejas biļeti.

Uzziņa

Izstāde “Skola 2015”

Darba laiks: 27. un 
28. februārī no pulksten 10 līdz 18, 1. martā 
no pulksten 10 līdz 17. 
Ieejas maksa: 5 eiro. Studentiem, skolēniem, skolotājiem – 4 eiro. 
Grupām virs 10 cilvēkiem – 3 eiro par personu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+