Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ceļojums būs labākais vasaras piedzīvojums! Horoskops 2.augustam0

Dienas noskaņa

Daudzi sajutīs garlaicību, tāpēc nolems savu dzīvi izdaiļot, dodoties ceļojumā. Labvēlīga diena sadzīves lietu kārtošanai. Šodien veiktie pirkumi būs noderīgi un ilgmūžīgi. Iespējamas problēmas attiecībās ar tuviniekiem, taču tās, visticamāk, izdosies ātri atrisināt.

Auns

Šodien Auni var izrādīt cēlsirdību, sajust pastiprinātu pašvērtību. Viņu godkāre var izpausties kā vēlme kļūt par līderi jebkurā projektā. Slava un atzinība Auniem ir svarīgāka par naudu un ērtībām. Prasot daudz no apkārtējiem, dod pretī un dāsni dalies ar to, kas tev ir.

Vērsis

Domājams, ka šodien mākoņi savilksies virs to Vēršu galvām, kuri ieplānojuši veikt lielu pirkumu – atjaunot mēbeles mājoklī, iegādāties jaunu automašīnu un veikt darījumus ar nekustamo īpašumu. Šodien nav vēlamas finanšu operācijas – visticamāk, tās izrādīsies neveiksmīgas.

Dvīņi

Tev būs grūti ievērot mērenu dzīves ritmu. Visdrīzāk, tevi viss garlaikos, un tu, tiecoties pēc aktīvas un interesantas dzīves, dosies ceļojumā. Apdrošini sevi pret nelaimes gadījumiem.

Vēzis

Kopumā šī diena pamudinās Vēžus uz pārdomām, koncentrēšanos uz iekšējo pasauli. Nav ieteicams stāties laulībā, arī citas ar mīlestību saistītas lietas izrādīsies neveiksmīgas.

Lauva

Labvēlīga diena sadzīves lietu kārtošanai. Mājsaimniecība prasīs uzmanību, ieteicams veikt ģenerālo tīrīšanu, sašķirot lietas, ieviest kārtību dokumentos. Šodien veiktie pirkumi būs noderīgi un ilgmūžīgi. Nav izslēgts, ka mājinieku uzvedības izraisīs tevī nepatiku. Nopietni attiecies pret jebkurām sadzīves problēmām un izmaiņām, jo kļūdas šajā jomā var izraisīt veselu virkni nelielu nepatikšanu. Atturies no kritiskām piezīmēm.

Jaunava

Šī diena līdzināsies karam – tā saistīta ar cīņu un agresiju. Labākais brīdis, lai nodarbotos ar kaujas mākslu. Taču pastāv liela traumatisma iespēja. Esi uzmanīgs uz ceļa, it īpaši pie stūres.

Svari

Svarus gaida jaunas negaidītas un interesantas iepazīšanās. Planētu ietekmē Svari tieksies flirtēt, neatlaidīgi tuvināties saviem mērķiem un aktīvi rīkoties, nepievēršot uzmanību nebūtiskiem sīkumiem. Labs brīdis, lai kontaktētos ar draugiem, kopīgi piedalītos sabiedriskos un kultūras pasākumos.

Skorpions

No vienas puses, Skorpioniem uzlabosies ģimenes un partnerattiecības, no otras puses, viņi būs iegrimuši savās neskaitāmajās idejās un projektos. Ņem vērā, ka tuvajiem cilvēkiem būs nepieciešama uzmanība, tāpēc pacenties viņiem dāsni to sniegt un ievērot dzīvesveidu, kurā darbs mijas ar atpūtu.

Strēlnieks

Dienas sākums būs diezgan mierīgs, jo sabiedriski politiskā dzīve saglabāsies diezgan stabila. Tomēr jau dienas otrās puses sākumā parādīsies tendences, kas liecinās par pārmaiņām cilvēku attiecībās. Tavs uzdevums ir ieņemt līdera pozīcijas, neatdot tās nevienam citam un neatkāpties no tām nekādos apstākļos.

Mežāzis

Daudzi Mežāži izvēlēsies vienkāršu, pieticīgu dzīvesveidu un varēs atteikties no daudzām ērtībām. Vislabāk tu jutīsies lielā kolektīvā – tur, kur nevajag izcelties no kopējās masas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem iespējamas problēmas attiecībās ar tuviniekiem. Daudzi nespēs rast savstarpēju saprašanos ar dzīvesbiedru. Taču ir jāmēģina ģimenes problēmas risināt kopā, lai jau pie vakariņu visi atkal sēdētu draudzīgā noskaņā.

Zivis

Šomēnes tev par paradumu var kļūt sātīgi paēst, īpaši pirms miega. Iespējams, tevi kaitinās brīdinājumi, ka ieradums mieloties pirms nakts miera nāk par sliktu veselībai.

LA.lv