Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
21. septembris, 2016
Drukāt

“LA” balvas ieguvēji kuģo uz Stokholmu. Ceļojuma foto albums

Lāču ģimenes fotoLāču ģimenes foto

Kuģim tuvojoties Stokholmai, var vērot daudzās salas, kur uzbūvētas vasarnieku mājiņas.

Vasaras sākumā “LA” konkursā “Ko zinām par Zviedriju” bijām to pareizo atbilžu autoru vidū, kam veicās īpaši, jo ieguvām galveno balvu – dāvanu karti ar prāmi ceļojumam uz Zviedriju.

Ceļā uz Stokholmu devāmies 9. septembra vakarā. Laiks bija brīnumjauks – saulains un silts kā īstā vasarā. Patīkami bija vērot skaistos Zviedrijas dabas skatus no kuģa klāja. Pirms kuģošanas uz Zviedriju izlasījām, ka Stokholmā ir apmēram 100 dažādu muzeju.

Tā kā mēs jau pirms pieciem gadiem bijām apskatījuši Stokholmas centru, Vasa muzeju, ūdens muzeju “Aquaria” un Skansenu, tad 10. septembrī izvēlējamies doties uz Muzeju parku. Turp no kuģa ar kājām var aiziet 30 minūtēs. Mēs apmeklējām Tehnikas muzeju, šis muzejs ir īpaši interesants bērniem tā praktiskās ievirzes dēļ.

Muzeja eksponāti vēsta par Zviedrijas mašīnbūves un ražošanas vēsturi, sasniegumiem sadzīves ierīču ražošanā, transporta jomā, ķīmijas, iespiedtehnikā, farmācijā un citās nozarēs, kā arī muzejā paši var veikt ļoti daudz eksperimentu.

Madara, Guntra un Ģirts Lāči Rīgā

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+