Mobilā versija
+17.8°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
21. septembris, 2016
Drukāt

“LA” balvas ieguvēji kuģo uz Stokholmu. Ceļojuma foto albums

Lāču ģimenes fotoLāču ģimenes foto

Kuģim tuvojoties Stokholmai, var vērot daudzās salas, kur uzbūvētas vasarnieku mājiņas.

Vasaras sākumā “LA” konkursā “Ko zinām par Zviedriju” bijām to pareizo atbilžu autoru vidū, kam veicās īpaši, jo ieguvām galveno balvu – dāvanu karti ar prāmi ceļojumam uz Zviedriju.

Ceļā uz Stokholmu devāmies 9. septembra vakarā. Laiks bija brīnumjauks – saulains un silts kā īstā vasarā. Patīkami bija vērot skaistos Zviedrijas dabas skatus no kuģa klāja. Pirms kuģošanas uz Zviedriju izlasījām, ka Stokholmā ir apmēram 100 dažādu muzeju.

Tā kā mēs jau pirms pieciem gadiem bijām apskatījuši Stokholmas centru, Vasa muzeju, ūdens muzeju “Aquaria” un Skansenu, tad 10. septembrī izvēlējamies doties uz Muzeju parku. Turp no kuģa ar kājām var aiziet 30 minūtēs. Mēs apmeklējām Tehnikas muzeju, šis muzejs ir īpaši interesants bērniem tā praktiskās ievirzes dēļ.

Muzeja eksponāti vēsta par Zviedrijas mašīnbūves un ražošanas vēsturi, sasniegumiem sadzīves ierīču ražošanā, transporta jomā, ķīmijas, iespiedtehnikā, farmācijā un citās nozarēs, kā arī muzejā paši var veikt ļoti daudz eksperimentu.

Madara, Guntra un Ģirts Lāči Rīgā

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+