×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. oktobris, 2013
Drukāt

Centīsies vēlreiz apspēlēt lietuviešus

“Lietuvieši gribēs revanšēties, tāpēc gatavojamies ļoti nopietni, tomēr komandā valda pozitīva atmosfēra,” pieredzējušais Latvijas izlases vārtsargs Aleksandrs Koļinko atgādināja par abu komandu tikšanos septembrī Rīgā. Toreiz Latvijas izlase uzvarēja ar 2:1, veicinot pārmaiņas pretinieku komandā – no lietuviešu galvenā trenera amata tika atlaists ungārs Lāslo Čaba un viņa vietā iecelts pašmāju futbola speciālists Igors Pankratjevs.

“Trenera maiņa vienmēr komandai dod papildu emocijas. Visticamāk, ka viņu kolektīvā bija kādas nesaprašanās, un tagad lietuvieši būs uzlādēti, gribēs reabilitēties. Gaidām agresīvu, aktīvu spēli, un mums ir savas ieceres, ko likt pretī,” atzina Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars. Lai gan Lietuvas izlases sastāvā notikušas vairākas pārmaiņas, Pahars nedomā, ka pretinieku spēles rokrakstā būs kaut kas būtiski jauns.

Kaimiņu tikšanās parasti ir principiālas, bet šoreiz cīņa būs arī par ceturto vietu kvalifikācijas G grupā. Pašreiz to ar astoņiem punktiem ieņem Lietuvas izlase, bet mūsējā atpaliek vien par punktu. Lietuvieši nedaudz augstāk ir arī FIFA rangā – 112. vieta pret 115.

Latvijas izlase spēlēs novājinātā sastāvā. Dažādu iemeslu dēļ uz Viļņu nav devušies Aleksandrs Cauņa, Artjoms Rudņevs un Ritvars Rugins, muguras savainojums liek apšaubīt Alana Sineļņikova piedalīšanos spēlē. Toties pēc divu maču diskvalifikācijas izciešanas ierindā atgriezies Aleksandrs Fertovs. Sākuma sastāvs Paharam par 90 procentiem bijis zināms jau trešdien. Publiski viņš to gan neatklāja, norādot, ka vienīgais nezināmais ir Sineļņikova atlabšanas ātrums.

Spēle Viļņā sāksies pulksten 18.30, tiešraide LTV 7. Šovakar G grupā vēl Bosnijas un Hercegovinas izlase uzņems Lihtenšteinas futbolistus un Grieķijas izlase – slovākus. Bosnieši un grieķi ar 19 punktiem ir grupas līderi, slovākiem 12 punkti. Turnīra beigās pasaules čempionātam nākamgad Brazīlijā kvalificēsies tikai grupas uzvarētāji, taču izredzes būs arī otrās vietas ieguvējiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+