×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Centrāltirgus sarūpējis pārsteigumus 8. martā

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Sestdien, 8. martā, Rīgas Centrāltirgus visām apmeklētājām sarūpējis sirsnīgus un krāšņus pārsteigumus. No plkst. 11 līdz 14 Nēģu laukumā notiks svētku koncerts un dāmas saņems krāšņus uzmanības apliecinājumus, taču sakņu paviljonā notiks franču konditoru meistardarbnīca.

“Centrāltirgū vislabāk redzams, ka tieši sievietes ļoti bieži rūpējas par gardu maltīti, cenšoties atrast labākos produktus, ar kuriem lutināt savu ģimeni un vīriešus, un tāpēc ne tikai šajā, bet arī citās dienās sievietes ir jālutina ar patīkamiem pārsteigumiem. Mēs ceram, ka 8. martā mums tas izdosies,” stāsta RPAS “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Sestdien no plkst. 11 līdz pat 14 mūziķi Ivo Grīsniņš-Grīslis, Mārtiņš Ruskis, Mārtiņš Jātnieks un Rihards Lībietis iepriecinās ikvienu apmeklētāju ar skaistām dziesmām, turklāt dāmas saņems krāšņus pārsteigumus. Tajā pašā laikā sakņu paviljonā raidījuma “Garšīgi dzīvojam” virtuvē būs franču konditoru meistardarbnīca, kurā notiks d’Artanjana un trīs musketieru dzimtajā pusē Gaskoņā (Francija) dzimušā “Franču maiznīcas” īpašnieka Bernāra Laranē un franču konditora Arno Dibuā paraugdemonstrējumi un padomi, kā arī pagatavoto gardumu degustācijas. 8. martā visi pasākumi būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+