Mobilā versija
+3.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
6. februāris, 2015
Drukāt

Cesijas darījumā Ķemeru sanatoriju nodod “Park Hotel Ķemeri”

Foto: LETAFoto: LETA

Tā kā tiesa ir apstiprinājusi cesijas darījumu, Ķemeru sanatorija nonāks kompānijas “Park Hotel Ķemeri” īpašumā, pastāstīja Ķemeru sanatorijas pircēja arhitektūras pakalpojumu uzņēmuma “Arhiidea” valdes priekšsēdētājs Ēriks Grūbe.

Viņš paskaidroja, ka “Arhiidea” visas savas prasījuma tiesības cedēja “Park Hotel Ķemeri”. “Tā kā cesijas darījumu vēl nebija apstiprinājusi tiesa, šo pirkumu veica “Arhiidea”,” teica Grūbe un piebilda, ka “Arhiidea” atbildība turpmākajā procesā būs projektu īstenošana.

Jau ziņots, ka otrdien, 3.februārī, maksātnespējīgās kompānijas “Ominasis Latvia” kreditori apstiprināja Ķemeru sanatorijas nekustamā īpašuma pārdošanu “Arhiidea”, kas ir “Ominasis Latvia” nodrošinātais kreditors. Sanatorijas pārdošanas cena ir atbilstoša pēdējās nenotikušās izsoles sākumcenai – 2,86 miljoni eiro.

Tāpat ziņots, ka Ķemeru sanatoriju iepriekš vairākkārt mēģināts izsolīt, tostarp pēdējā izsolē 2014.gada oktobrī par trim miljoniem eiro to nosolīja kompānija “Park Hotel Ķemeri”. Nekustamā īpašuma un kustamās mantas izsoles sākumcena bija noteikta 2,9 miljonu eiro apmērā. Taču “Park Hotel Ķemeri” laikā nenorēķinājās par sanatorijas iegādi un tādējādi izsole tika atzīta par nenotikušu.

Jūrmalas pilsētas tiesa 2013.gada 1.martā pasludināja sanatorijas “Ķemeri” kompleksa īpašnieka “Ominasis Latvia” maksātnespējas procesu. “Ominasis Latvia” pieder vairāki īpašumi Jūrmalā, tostarp arī sanatorija “Ķemeri”.

Kompānija “Arhiidea” ir izveidota 2003.gadā. Tās īpašnieki ir trīs Latvijas privātpersonas – Ēriks Grūbe (54%), Mārtiņš Hermansons (36%) un Toms Kokins (10%). 2013.gadā kompānija strādāja ar apgrozījumu 487,2 tūkstošu eiro apmērā un guva 106,6 tūkstošu eiro peļņu, liecina datubāzes “Lursoft” informācija.

“Park Hotel Ķemeri” reģistrēts 2014.gada septembrī, un kompānijas pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Aleksandrs Gusakovs.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+