Mobilā versija
+3.9°C
Eleonora, Ariadne
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. jūlijs, 2014
Drukāt

“Cesvaines piens” siera uzglabāšanas telpās investē 470 000 eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

AS “Cesvaines piens” siera specializēto uzglabāšanas telpu ierīkošanā un modernizēšanā ieguldījis 469 550 eiro. Šī investīcija ļaus uzņēmumam maksimāli koncentrēt ražošanu, liecina kompānijas paziņojums.

Piena pārstrādes uzņēmumā norāda arī, ka pēc ražošanas cehu paplašināšanas un modernizācijas “Cesvaines piens” uzsācis divu jaunu sieru ražošanu. Kopš jūlija uzņēmums ražo sieru ar saulē kaltētiem tomātiem un ķiplokiem, un sieru ar sēkliņām.

“Ražošanas apjomu palielinājums ar diviem jauniem sieriem, proti, ar kaltētiem tomātiem un ar sēkliņām ir tā sauktie “nišas” produkti. Pēc veiksmīgā “Alpu siera” un rokām vaskotā siera ražošanas uzsākšanas turpinām īstenot “nišas” produktu izstrādes un ražošanas ieviešanas stratēģiju,” uzsver “Cesvaines piena” valdes priekšsēdētāja Dzintra Simsone.

Cesvaines pienotava dibināta 1921.gadā, sākotnēji ražojot sviestu un sieru “Bakšteins”. 1997.gadā izveidota AS “Cesvaines piens”. 2009. gadā realizēts iekārtu un cehu modernizācijas projekts, kurā kopā ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu ieguldīti gandrīz 800 000 latu.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+