Mobilā versija
+4.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
23. jūlijs, 2014
Drukāt

“Cesvaines piens” siera uzglabāšanas telpās investē 470 000 eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

AS “Cesvaines piens” siera specializēto uzglabāšanas telpu ierīkošanā un modernizēšanā ieguldījis 469 550 eiro. Šī investīcija ļaus uzņēmumam maksimāli koncentrēt ražošanu, liecina kompānijas paziņojums.

Piena pārstrādes uzņēmumā norāda arī, ka pēc ražošanas cehu paplašināšanas un modernizācijas “Cesvaines piens” uzsācis divu jaunu sieru ražošanu. Kopš jūlija uzņēmums ražo sieru ar saulē kaltētiem tomātiem un ķiplokiem, un sieru ar sēkliņām.

“Ražošanas apjomu palielinājums ar diviem jauniem sieriem, proti, ar kaltētiem tomātiem un ar sēkliņām ir tā sauktie “nišas” produkti. Pēc veiksmīgā “Alpu siera” un rokām vaskotā siera ražošanas uzsākšanas turpinām īstenot “nišas” produktu izstrādes un ražošanas ieviešanas stratēģiju,” uzsver “Cesvaines piena” valdes priekšsēdētāja Dzintra Simsone.

Cesvaines pienotava dibināta 1921.gadā, sākotnēji ražojot sviestu un sieru “Bakšteins”. 1997.gadā izveidota AS “Cesvaines piens”. 2009. gadā realizēts iekārtu un cehu modernizācijas projekts, kurā kopā ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu ieguldīti gandrīz 800 000 latu.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+