Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
20. novembris, 2016
Drukāt

Četri bērni applaucējušies ar karstiem šķidrumiem

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 19.novembrī, mediķi snieguši palīdzību četriem bērniem, kuri applaucējušies ar karstiem šķidrumiem, aģentūrai LETA sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē deviņus mēnešus vecs puisēns uzrāvis sev virsū karstu kafiju un applaucējis rokas un vēderu. Vecāki pēc negadījuma rīkojušies pareizi un skalojuši applaucētās vietas ar vēsu ūdeni. Zēns ir nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā vienu gadu vecs bērns sev uz krūtīm uzgāzis karstu tēju un applaucējis krūšukurvi. Bērns nogādāts slimnīcā.

Tāpat Rīgā četrus gadus veca meitene applaucējusi kājas ar karstu ūdeni. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Vidzemē desmit mēnešus vecs zēns, sēžot vecākiem klēpī, uzrāvis sev uz kājām karstu kafiju. Bērns nogādāts slimnīcā.

Savukārt Latgalē 13 gadus vecs zēns devies mazgāties pirtī. Pēc kāda laika māte gājusi zēnu meklēt un atradusi to pirtī saļimušu. Zēns pirtī saindējies ar tvana gāzi un nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1218 izsaukumiem, no tiem 219 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (12)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+