×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

“Charlie Hebdo” pēdējo eksemplāru internetā tirgo par 70 000 eiro (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Jau dažas stundas pēc trešdienas uzbrukuma franču satīriskā žurnāla “Charlie Hebdo” redakcijai, kurā tika noslepkavoti 12 cilvēki, izdevuma pēdējā numura cena interneta izsolēs pārsniedza 70 000 eiro.

Visi 60 000 žurnāla 1177.numura eksemplāru, kura vāku rotā pretrunīgi vērtētā franču rakstnieka Mišela Velbeka saržs, pēc uzbrukuma no kiosku letēm pazuda gandrīz vienā brīdī un jau ap pusdienlaiku sāka parādīties interneta izsolēs par astronomiskām cenām, lai gan parasti to iespējams iegādāties par trim eiro.

Daži pārdevēji izsoļu vietnē “eBay” piedāvāja žurnālu iegādāties tūlīt bez solīšanas par 50 000.
“Charlie Hebdo” redakcija jau paziņojusi, ka, neskatoties uz traģēdiju, žurnāla nākamais numurs nāks klajā jau nākamajā nedēļā un ka šis piemiņas numurs tiks izdots miljonu lielā tirāžā.

Vienlaikus ar svaigākajiem žurnāla numuriem pārdošanā parādījušies arī slavenā 2011.gada novembra izdevuma eksemplāri, kurā atrodamas musulmaņu pravieša Muhameda karikatūras.

Viena šāda eksemplāra cena solīšanā pārsniegusi jau 14 000 eiro, taču pārdevējs sola iegūto naudu ziedot teroristu uzbrukuma upuriem.

Izsoļu vietnes “eBay” pārstāvis sarunā ar aģentūru AFP norādīja, ka vietne nevar liegt cilvēkiem izrādīt interesi par konkrētām precēm.

“Tas ir traģisks notikums, un tas piesaista mediju uzmanību, kas rosina cilvēku ziņkārību. Jo cilvēki vairāk interesējas, jo augstāka izsoles cena,” atzina vietnes pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lielāku cinismu pat grūti iedomāties: ar savu tautiešu asinīm slacīto izdevumu pārdot par iespējami augstāku cenu! Šiem cilvēkiem vārds “morāle” ir svešvārds, jo tas ir aizvietots ar vārdu “euro”.

  2. Cilvēki,attopieties!Ir sarkanās līnijas kuras nedrikst pārkāpt un ticība DIEVAM ir viena no tām un varbūt pati svarīgākā.Nedrīkst ķengāties par ticību lai kāda tā nebūtu,katram sava.Žēl bojā gājušo,bet ir jāsaprot,ka tas nebeigsies ar šo teroristu neitralizēšanu.Tas kas notiek ap šo žurnālu tikai vedinās musulmaņus uz jaunām atriebībām.Saka-gudrākais piekāpjas.Tad darām tā!!!Brinos,ka šādā aspektā neesmu dzirdējusi nevienu komentāru.

Draugiem Facebook Twitter Google+