Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
8. janvāris, 2015
Drukāt

“Charlie Hebdo” pēdējo eksemplāru internetā tirgo par 70 000 eiro (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Jau dažas stundas pēc trešdienas uzbrukuma franču satīriskā žurnāla “Charlie Hebdo” redakcijai, kurā tika noslepkavoti 12 cilvēki, izdevuma pēdējā numura cena interneta izsolēs pārsniedza 70 000 eiro.

Visi 60 000 žurnāla 1177.numura eksemplāru, kura vāku rotā pretrunīgi vērtētā franču rakstnieka Mišela Velbeka saržs, pēc uzbrukuma no kiosku letēm pazuda gandrīz vienā brīdī un jau ap pusdienlaiku sāka parādīties interneta izsolēs par astronomiskām cenām, lai gan parasti to iespējams iegādāties par trim eiro.

Daži pārdevēji izsoļu vietnē “eBay” piedāvāja žurnālu iegādāties tūlīt bez solīšanas par 50 000.
“Charlie Hebdo” redakcija jau paziņojusi, ka, neskatoties uz traģēdiju, žurnāla nākamais numurs nāks klajā jau nākamajā nedēļā un ka šis piemiņas numurs tiks izdots miljonu lielā tirāžā.

Vienlaikus ar svaigākajiem žurnāla numuriem pārdošanā parādījušies arī slavenā 2011.gada novembra izdevuma eksemplāri, kurā atrodamas musulmaņu pravieša Muhameda karikatūras.

Viena šāda eksemplāra cena solīšanā pārsniegusi jau 14 000 eiro, taču pārdevējs sola iegūto naudu ziedot teroristu uzbrukuma upuriem.

Izsoļu vietnes “eBay” pārstāvis sarunā ar aģentūru AFP norādīja, ka vietne nevar liegt cilvēkiem izrādīt interesi par konkrētām precēm.

“Tas ir traģisks notikums, un tas piesaista mediju uzmanību, kas rosina cilvēku ziņkārību. Jo cilvēki vairāk interesējas, jo augstāka izsoles cena,” atzina vietnes pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lielāku cinismu pat grūti iedomāties: ar savu tautiešu asinīm slacīto izdevumu pārdot par iespējami augstāku cenu! Šiem cilvēkiem vārds “morāle” ir svešvārds, jo tas ir aizvietots ar vārdu “euro”.

  2. Cilvēki,attopieties!Ir sarkanās līnijas kuras nedrikst pārkāpt un ticība DIEVAM ir viena no tām un varbūt pati svarīgākā.Nedrīkst ķengāties par ticību lai kāda tā nebūtu,katram sava.Žēl bojā gājušo,bet ir jāsaprot,ka tas nebeigsies ar šo teroristu neitralizēšanu.Tas kas notiek ap šo žurnālu tikai vedinās musulmaņus uz jaunām atriebībām.Saka-gudrākais piekāpjas.Tad darām tā!!!Brinos,ka šādā aspektā neesmu dzirdējusi nevienu komentāru.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+