×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Cilvēces Zelta laikmets: pareģi apgalvo, ka tas jau ir sācies (5)

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Var šķist pārsteidzoši, taču ir milzīgs daudzums visdažādākajos avotos paustu pareģojumu, kas norāda uz to, ka mēs patlaban dzīvojam īpašā laikā. Lai arī pareģojumi dažkārt ir ne visai uzticama padarīšana, tomēr tos katrā ziņā var uztvert kā nopietnu vielu pārdomām, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Varam sākt ar populārāko pareģotāju – Nostradamu. Savā grāmatā “Atšifrētais Nostradams” krievu autori Nadežda un Dmitrijs Zimas pauž savu versiju par Nostradama vēstījumu atšifrēšanu. Un arī viņi tur saskatījuši iešifrētu informāciju par to, ka pēc virknes postošu karu un citu lielu satricinājumu uz Zemes vajadzētu iedibināties Zelta laikmetam, un tam jānotiek aptuveni līdz 2035. gadam. Tas būšot laiks, kas saistīts ar kādas senas garīgās mācības, ko cilvēki nezin kāpēc pilnībā aizmirsuši, atgriešanos šajā pasaulē.

Nostradams, izrādās, visnotaļ precīzi paredzējis traģiskos notikumus Irākā. Taču mums būtiski ir tas, ka tieši pēc šo un vēl dažu citu notikumu izbeigšanās iestāsies tie labākie laiki, kad “Dievs un cilvēki noslēgs miera līgumu un garīgā vara atgriezīs sev visaugstākās pilnvaras”. Uzradīšoties “kāda jauna filosofu sekta, kuras dalībnieki ienīst nāvi, zeltu, titulus un bagātību un kuras darbību neierobežos nekādi Kalni, bet viņu sekotāji allaž no viņiem saņems atbalstu un palīdzību savu rindu saliedētībai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ble es saskaros ar īstu pareģi,tas ir baigi gari es varu visu sīkumos aprakstīt.Opšn pa lielam,sākas ar to ka es vienai meitenei uzrakstu draugos,nākošajā dienā ir sajūta ka tevi novēro,pēc tam viņa 4 gadus raksta par mani internetā visu līdz pēdējam,tad kādus 3 gadus čakarē mani darbā (tie cilvēki ir pārņemti,galīgi debīli,tagad ir tā ka es dzirdu viņu domas galvā,nezinu kad tas beigsies,tas ir galīgs bulšits galvā.Tas ir ritīgais murgs man jau ir 22 gadi,nezinu kad tas beigsies,viņa ir 8 pasaules brīnums,ja vēl kāda tāda piedzims tam nākošajam upurim būs galīgā pakaļā,tāds pats murgs.

  2. Jā…jā un uz to protams tēmē Dalailama…

  3. Šāda Mācība ir atnākusi un es to studēju, praktizēju. Viņa atgādina Dzen Budismu un ir Seno āriešu Vēdu pamats. Tautas Dainās šis tas palicis iešifrēts, lai izglābtu no krustnešiem. Ja mums būs daudz domubiedru un pēc Zināšanām tiecošos cilvēku, Latvija ļoti strauji evolucionēs un nākamā paaudze vairs nepazīs , kas tas ir gļēvums, alkatība, tieksme pēc varas un egoisms.

  4. Tad jau ebreji jau dzīvo zelta laikmetā, jo viņiem tagad ir 5774. gads, un ir pavisam neiespējami, ka viņi kādreiz skandētu Harē Krišna. Tas, ka ticība ir tik veca un tai ir tik daudz novirzienu, Dieva vārdu (Buda, Jehova, Allahs un kas tur vēl) liecina par to, ka tā ir pasaules pirmais bizness. Tāpat kā nekad nebūs viena ticība, tā arī zelta laikmets nebūs visiem, tikai līderiem, kas spēs saturēt vairāk ticētāju.

  5. Nu ta beidzot : zelta Buda no 5.stāva ar zelta cvetočku beidzot nokāpis un lej krievu krokodiļa asaras par visām dzīvajām būtnēm – īpaši jau Latvijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+