Horoskopi un mistika
Ezoterika

Cilvēki negribīgi pieņems jaunievedumus! Ko numerologi sola martā?0

Foto: pexels

Pasaulē tiks meklēti varianti optimizēt pakalpojumu sniegšanu, lai nebūtu jāpaaugstina to cenas. Cilvēki turēsies pie pārbaudītām vērtībām un negribīgi pieņems jaunievedumus. valstu amatpersonas paudīs savu nostāju iekšpolitikas jautājumos un to nemainīs.

Latvijā marts paies radošās diskusijās, likumu izstrādāšanā un ieviešanā. Būs labas iespējas iespējas risinājumu meklēšanai izglītības, veselības un valsts drošības jautājumos. Aktuāli būs jautājumi par kultūras un tūrisma popularizēšanu Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī par abpusēju sadarbību ar kaimiņvalstīm.

Svarīgi datumi:

2019.gads būs nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1965. un 2010.gadā dzimušajiem.

Par veiksmīgu šo gadu varēs saukt 1.februārī, 25.maijā, 13.augustā, 20. un 29.oktobrī dzimušie. Minētie datumi būs šī gada veiksmīgākās dienas.

No lieliem plāniem un jaunu projektu uzsākšanas  ieteicams atturēties 13.janvārī, 1.aprīlī, 25.jūlijā un 20.decembrī, kā arī grūtāk klāsies šajos datumos dzimušajiem.

Dienas, kad nav ieteicams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo rezultātā viss nesīs zaudējumus, 2019.gadā būs 6.marts, 21.jūnijs, 18.septembris un 25.novembris.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdotās tematiskās avīzes “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2019”.

LA.lv