Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Foto: cilvēki Rīgas dievnamos bauda “Baznīcu nakti” (papildināts)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

"Baznīcu nakts" Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

Piektdienas vakarā visā Rīgā dažādu konfesiju dievnamu zvanu skaņas aicināja cilvēkus uz pirmoreiz rīkotu pasākumu – “Baznīcu nakts”. Tā laikā bija iespēja kopīgi lūgties par Latviju, noklausīties bezmaksas koncertus, aplūkot sakrālās mākslas pērles, iedzert tēju un pat uzspēlēt ar mācītāju domino.

“Baznīcu nakts” atklāšana notika Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā ar kopīgu ekumenisku tikšanos un svētbrīdi. Jāņa baznīcā videoprojekcijā varēja ieraudzīt kādu savu senci rīdzinieku, kurš darbojies šajā draudzē. Sāpju Dievmātes baznīca aicina piedalīties dievkalpojumā, kas notika poļu valodā. Interesentus mudināja doties arī uz Mežaparku, Sarkandaugavu un Vecmīlgrāvi, Bolderāju un Āgenskalnu, kā arī uz Latgales priekšpilsētas dievnamiem. Daudzviet muzicēja Latvijā iecienīti mākslinieki.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (5)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+