Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Foto: cilvēki Rīgas dievnamos bauda “Baznīcu nakti” (papildināts)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

"Baznīcu nakts" Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

Piektdienas vakarā visā Rīgā dažādu konfesiju dievnamu zvanu skaņas aicināja cilvēkus uz pirmoreiz rīkotu pasākumu – “Baznīcu nakts”. Tā laikā bija iespēja kopīgi lūgties par Latviju, noklausīties bezmaksas koncertus, aplūkot sakrālās mākslas pērles, iedzert tēju un pat uzspēlēt ar mācītāju domino.

“Baznīcu nakts” atklāšana notika Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā ar kopīgu ekumenisku tikšanos un svētbrīdi. Jāņa baznīcā videoprojekcijā varēja ieraudzīt kādu savu senci rīdzinieku, kurš darbojies šajā draudzē. Sāpju Dievmātes baznīca aicina piedalīties dievkalpojumā, kas notika poļu valodā. Interesentus mudināja doties arī uz Mežaparku, Sarkandaugavu un Vecmīlgrāvi, Bolderāju un Āgenskalnu, kā arī uz Latgales priekšpilsētas dievnamiem. Daudzviet muzicēja Latvijā iecienīti mākslinieki.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+