×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

Cīmanis: “Zinām, ko darīt Sočos”

LETALETA

Latvijas kamaniņu izlases galvenais treneris Pēteris Cīmanis preses konferencē informē par "Viessmann" Pasaules kausa ceturtā posma sacensībām kamaniņu sportā.

“Ir zināms, ko un un kā darīt Sočos”, tā pēc treniņnometnes  olimpisko spēļu mājvietā Sočos teicis Latvijas kamaniņu sporta izlases galvenais treneris Pēteris Cīmanis. 

“Sportisti ir izmēģinājuši visu savu inventāru. Un ir zināma skaidrība par to, kas šeit der un kam šeit jābūt. Salīdzināt mūsu sniegumu ar citām komandām būs grūti un negodīgi, jo visas komandas tika sadalītas grupās. Katra grupa brauca savā laikā un tas nozīmē, ka katrai grupai bija sava ledus kvalitāte. Mēs bijām vienā grupā ar austriešiem un kanādiešiem. Ja salīdzinām ar šīm komandām, tad mēs tur pat vien līdzās esam. Visu izšķirs sacensības. No mūsējiem var uzslavēt Artūru Dārznieku, kas patiešām ir ‘’sapūtis vaigos’’. Brāļu divnieks ir teicamā formā, ja salīdzina ar austriešu olimpisko divnieku. Meitenes arī ir savā līmenī,’’ kamaniņu sporta rfederācija citē Pēteri Cīmani.

Šī komandai bija noslēdzošā iespēja testēt Soču trasi pirms XXII Ziemas Olimpiskajām spēlēm, kas  risināsies nākamā gada februārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+