×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
31. oktobris, 2016
Drukāt

Cīnītāja Klintone pret Pilnmēness bruņinieku Trampu. Kā ASV vēlēšanu rezultātus prognozē astrologi?

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Jau pavisam drīz amerikāņi vēlēs jauno prezidentu. Kurš uzvarēs – Donalds Tramps vai Hilarija Klintone? Prognozes šajā saistībā interesē cilvēkus visā pasaulē gan dēļ ASV lomas globālajā arēnā, gan dēļ kandidātu savdabības. Bet ko par to saka autoritatīvi rietumu astrologi?

Šiem cilvēkiem ir savs prognozes instruments – dzimšanas horoskopi, kas var sniegt atbildi uz jautājumu, kurš uzvarēs – Tramps vai Klintone. Mums šie divi kandidāti šķiet kā cilvēki no dažādām planētām. Taču ir kas pārsteidzošs – paraugoties uz viņu horoskopiem, var redzēt, ka viņi ir nedaudz līdzīgi viens otram!

ASV pilsoņi izvēlēsies starp cilvēku, kam ir izcila burvju mākslinieka un ilūziju radīšanas meistara horoskops, un cilvēku, kas ar azartspēlmaņa kaislību gatavs iesaukties: “Pēc manis kaut vai ūdens plūdi!”

Kāpēc Tramps var kļūt par prezidentu?
Foto – AFP/LETA
Trampa kosmogrammā uzreiz krīt acīs Saules konjunkcija ar Urānu. Tā ir ekscentriķa pazīme, kurš iet pa dzīvi pa saviem, bieži neizprotamiem un dumpīgiem ceļiem, nereti nonākot pretrunās ar noteikumiem.

Opozīcijā abām minētajām planētām atrodas Mēness. Tramps ir dzimis pilnmēness laikā, kas sniedz dzīvē zināmu elastīgumu. To pierāda, piemēram, tas, cik veiksmīgi viņš pārslēdzas uz dažādām biznesa sfērām.

Attiecībā pret Sauli un Urānu trigonu veido Jupiters. Bet Jupitera trigons pret Sauli nozīmē veiksmi dzīvē. Šāds planētu stāvoklis jau ir atnesis Trampam vairāku miljardu dolāru vērtus aktīvus.

Taču Jupitera trigons pret Urānu – tas jau ir kaut kas cits: tā ir domāšana un uzvedība kā iluzionistam, kurš uz skatuves velk ārā no cepures trušus un krāsainas lentas. Tieši tāpēc Trampa uzstāšanās reizes ir kā izrādes, kurās viņš mēģina iegūt redzamību.

Domājot par to, kurš uzvarēs vēlēšanās, – Klintone vai Tramps, pat parasts cilvēks ievēros, ka pēdējais labāk der šovmeņa un komedianta, nevis nopietna politiķa, topošā ASV prezidenta lomai.

Tomēr pastāv svarīgs apstāklis – Trampa natālajā kartē dominējošā planēta ir Marss, kurš atrodas gandrīz precīzi ascendentā.
Šādi novietots Marss sniedz cilvēkam lielu caursišanas spēju, pārliecību par sevi, tieksmi bezbailīgi iet uz konfrontāciju ar pretiniekiem, pieņemt izaicinājumus un gūt uzvaras vienu pēc otras, lai gan ASV līdera amatā cilvēki noteikti vēlētos redzēt mazāk kareivīgu politiķi, kas vairāk tiecas pēc kompleksiem risinājumiem un kompromisiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+