Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
18. novembris, 2016
Drukāt

CSDD izsludina konkursu jaunajiem autobraucējiem

Foto no http://www.berniem.csdd.lvFoto no http://www.berniem.csdd.lv

Sācies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotais konkurss vidusskolēniem ”Gada jaunais autovadītājs”. Šogad – jau septītā tāda sacensība ar nedaudz mainītu formātu.

Patlaban konkursā sākusies dalībnieku reģistrācija. Pirmajā kārtā dalībniekiem jāizpilda tests ar 15 jautājumiem konkursa interneta vietnē gadaautovaditajs.lv. Trīsdesmit labāko rezultātu īpašnieki balvā iegūs satiksmes drošības praktiskās apmācības visai klasei – pavasarī uz skolām dosies instruktoru komanda ar frontālās sadursmes stendu un alkohola reibumu imitējošām brillēm. Ikvienam dalībniekam būs iespēja drošos apstākļos personiski pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību, kā arī apreibinošo vielu negatīvo ietekmi uz cilvēka reakcijas un koordinācijas spējām.

Lai klase kvalificētos praktiskajām nodarbībām, konkursā jāpiedalās un uz teorētiskās kārtas jautājumiem jāatbild vismaz trim tās pārstāvjiem.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+