Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. maijs, 2016
Drukāt

“Dabas koncertzāle” saņem “Natura 2000” balvu par labāko komunikāciju

Foto - LetaFoto - Leta

Multimediju projekts “Dabas koncertzāle” ieguvis Eiropas Komisijas starptautiskā konkursa “Natura 2000” balvu kategorijā “Komunikācija”, liecina informācija balvas organizatoru mājaslapā.

No balvai iesniegtajiem 83 pieteikumiem finālā bija iekļuvuši 24. To vidū bija dažādi ar dabas aizsardzību un pētniecību saistīti projekti visā Eiropā.

Konkursa “Natura 2000” mērķis ir nodrošināt Eiropas vērtīgāko un apdraudētāko sugu, kā arī biotopu aizsardzību. Balvu dibinājusi Eiropas Komisija, lai atzīmētu un izceltu labākos dabas aizsardzības paraugus Eiropā.

Bezpeļņas organizācija “Dabas koncertzāle” dibināta 2005.gadā. Katru gadu tā rīko izglītojošu un izklaidējošu festivālu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību konkrētai sugai dabā un pastiprinātu sapratni par dabas aizsardzības pasākumiem šīs sugas specifiskā biotopā. Vides mūzikas koncerts “Dabas koncertzāle” top zinātnes un mākslas saskarsmē. Tajā zinātnieki, mūziķi, dzejnieki, fotogrāfi un filmu autori kopīgi veido izrādi, kuras galvenais varonis ir daba.

“Dabas koncertzāles” mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par Eiropas Savienībā aizsargājamiem biotopiem un pareizu to apsaimniekošanu. Desmit gadu laikā “Dabas koncertzāles” pasākumi norisinājušies jau 17 pašvaldībās. Šogad koncerti notiks divās vietās – 18. jūnijā Rēzeknes novada Lūznavas muižas parkā un 1. jūlijā Jelgavas novada Zaļenieku muižas parkā.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+