×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

Daļēji atcels aizliegumu atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

LETALETA

Iestājoties ilgstošam  un stabilam salam,  uz Rīgas ūdenstilpēm izveidojusies noturīga ledus kārta, tāpēc  pašvaldība plāno daļēji atcelt paaugstinātas ledus bīstamības periodu pilsētas administratīvās teritorijas robežās.

Tā ceturtdien sanāksmē vienprātīgi nolēma pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs kopā ar atbildīgo dienestu un makšķernieku pārstāvjiem, vērtējot situāciju uz Rīgas ūdenstilpēm. Attiecīgs izpilddirektora rīkojums, visticamāk, tiks parakstīts piektdien, lai nedēļas nogalē zemledus makšķernieki netraucēti varētu baudīt ziemas priekus, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Tomēr sanāksmes dalībnieki, kuru vidū bija pašvaldības policijas, glābšanas dienestu, ostas policijas un makšķernieku sabiedrisko organizāciju pārstāvji, vienojās, ka atsevišķās bīstamās vietās aizliegums atrasties uz ledus ir jāsaglabā.

Aizliegumu saglabās, piemēram, Daugavā no ietekas jūrā līdz Dzelzceļa tiltam, Buļļupē no Daugavas līdz Bolderājas tiltam, Juglas upē visā tās garumā Rīgas teritorijā un citur. Plānots arī saglabāt aizliegumu atrasties uz ledus zem tiltiem un pārvadiem apmēram 100 metru attālumā uz abām pusēm.

Pēc rīkojuma izdošanas precīzs aizlieguma vietu uzskaitījums un karte būs pieejama Rīgas domes interneta vietnē “www.riga.lv”. Attiecīgajās vietās pašvaldība izvietos brīdinājuma zīmes, kurās būs norādīts uz ledus bīstamību.

Jau vēstīts, ka, pazeminoties gaisa temperatūrai, ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpēm tika noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.4
Alūksne +12.0
Daugavpils +10.2
Saldus +10.2
Liepāja +12.9
Jelgava +10.3
Ventspils +13.9
Limbaži +13
Madona +11.8
Rēzekne +11.6
+14
+11
+12
Draugiem Facebook Twitter Google+