Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
17. jūnijs, 2016
Drukāt

Dānijā veiks izmeklēšanu pret “Nordea” par naudas atmazgāšanu (1)

LETALETA

Dānijas policija veiks izmeklēšanu pret Zviedrijas banku “Nordea”, ņemot vērā gadu ilgušu regulatoru pārbaudi saistībā ar naudas atmazgāšanu, kas novedusi pie kritikas par tās procedūrām, piektdien paziņoja banka.

Detektīvi pārbaudīs, kā bankas Dānijas struktūrvienībā tiek ievēroti naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumi, un šī izmeklēšana var novest pie sankciju piemērošanas, norāda “Nordea”.

“Mēs apzināmies, ka sākotnēji mēs nepienācīgi novērtējām sarežģītību un laiku, kas nepieciešams mūsu procedūru izmaiņām,” skaidro banka.

Banka pavēstīja, ka šobrīd cīņā pret naudas atmazgāšanu ir iesaistīti 850 “Nordea” darbinieki, taču līdz gada beigām šo skaitu paredzēts palielināt līdz 1150.

Pērnā gada maijā Zviedrijas regulatori bankai piemēroja maksimāli iespējamo naudassodu 50 miljonu kronu (5,4 miljonu eiro) apmērā par naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumu neievērošanu vairāku gadu garumā un nespēju novērtēt riskus attiecībā uz darījumiem ar atsevišķiem klientiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neticu, ka zviedru bankas var atmazgāt nadu. Zviedri un blēdības ir tikpat nesavietojamas lietas kā krievi un fašisms.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+