Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2016
Drukāt

Dānijā veiks izmeklēšanu pret “Nordea” par naudas atmazgāšanu (1)

LETALETA

Dānijas policija veiks izmeklēšanu pret Zviedrijas banku “Nordea”, ņemot vērā gadu ilgušu regulatoru pārbaudi saistībā ar naudas atmazgāšanu, kas novedusi pie kritikas par tās procedūrām, piektdien paziņoja banka.

Detektīvi pārbaudīs, kā bankas Dānijas struktūrvienībā tiek ievēroti naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumi, un šī izmeklēšana var novest pie sankciju piemērošanas, norāda “Nordea”.

“Mēs apzināmies, ka sākotnēji mēs nepienācīgi novērtējām sarežģītību un laiku, kas nepieciešams mūsu procedūru izmaiņām,” skaidro banka.

Banka pavēstīja, ka šobrīd cīņā pret naudas atmazgāšanu ir iesaistīti 850 “Nordea” darbinieki, taču līdz gada beigām šo skaitu paredzēts palielināt līdz 1150.

Pērnā gada maijā Zviedrijas regulatori bankai piemēroja maksimāli iespējamo naudassodu 50 miljonu kronu (5,4 miljonu eiro) apmērā par naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumu neievērošanu vairāku gadu garumā un nespēju novērtēt riskus attiecībā uz darījumiem ar atsevišķiem klientiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neticu, ka zviedru bankas var atmazgāt nadu. Zviedri un blēdības ir tikpat nesavietojamas lietas kā krievi un fašisms.

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+