Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
17. jūnijs, 2016
Drukāt

Dānijā veiks izmeklēšanu pret “Nordea” par naudas atmazgāšanu (1)

LETALETA

Dānijas policija veiks izmeklēšanu pret Zviedrijas banku “Nordea”, ņemot vērā gadu ilgušu regulatoru pārbaudi saistībā ar naudas atmazgāšanu, kas novedusi pie kritikas par tās procedūrām, piektdien paziņoja banka.

Detektīvi pārbaudīs, kā bankas Dānijas struktūrvienībā tiek ievēroti naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumi, un šī izmeklēšana var novest pie sankciju piemērošanas, norāda “Nordea”.

“Mēs apzināmies, ka sākotnēji mēs nepienācīgi novērtējām sarežģītību un laiku, kas nepieciešams mūsu procedūru izmaiņām,” skaidro banka.

Banka pavēstīja, ka šobrīd cīņā pret naudas atmazgāšanu ir iesaistīti 850 “Nordea” darbinieki, taču līdz gada beigām šo skaitu paredzēts palielināt līdz 1150.

Pērnā gada maijā Zviedrijas regulatori bankai piemēroja maksimāli iespējamo naudassodu 50 miljonu kronu (5,4 miljonu eiro) apmērā par naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumu neievērošanu vairāku gadu garumā un nespēju novērtēt riskus attiecībā uz darījumiem ar atsevišķiem klientiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neticu, ka zviedru bankas var atmazgāt nadu. Zviedri un blēdības ir tikpat nesavietojamas lietas kā krievi un fašisms.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+