Horoskopi un mistika
Horoskopi

Darba prieks pārņems savā varā! Horoskops 30. jūlijam0

Dienas noskaņa

Lai tiktu galā ar materiālajām grūtībām, atsakies no liekiem izdevumiem. Pacenties atbrīvoties no nevajadzīgām saistībām un attiecībām. Daudz kas būs atkarīgs no tavas neatlaidības un dzīves nostājas. Zvaigznes daudziem dāvās spēkus, cerības un entuziasmu.

Auns

Diena simbolizē egoismu, patvaļību. Domājams, ka šodien daudziem Auniem būs vienalga, ko domā un jūt citi. Viņi tieksies uzskatīt apkārtējo pasauli kā pielikumu paši sev. Esi dabisks un patiess savās izpausmēs, tas nedaudz notušēs tavu egoismu un agresivitāti. Neatsakies no apņēmības sasniegt izvirzīto augsto mērķi.

Vērsis

Šī diena simbolizē zaudējumus un tēriņus. Vairāki Vērši var nonākt visnotaļ apgrūtinošā stāvoklī. Smagākajā gadījumā iespējama zādzība, svešu līdzekļu izšķērdēšana. Lai tiktu galā ar nelielajām materiālajām grūtībām, ir vienkārši jāatsakās no liekiem izdevumiem. Nākamajā mēnesī labklājība var ievērojami pieaugt.

Dvīņi

Veiksmīga diena profesionālajā jomā. Tu strādāsi ar prieku. Starp citu, tu dzīvē gandrīz visu dari ar aizrautību. Īpaši lielus finanšu ienākumus šodien nevar gaidīt, tāpēc ierobežo savus tēriņus.

Vēzis

Diena simbolizē vērtību pārskatīšanu. Vēži izjutīs smagumu, kādu radīs nevajadzīgi sakari, saskarsme, neinteresants darbs. Pacenties atbrīvoties no liekām saistībām un attiecībām. Jo mazāka būs tava nasta, jo vieglāks būs tavs ceļš!

Lauva

Šodien daudz kas būs atkarīgs no tavas neatlaidības un dzīves pozīcijas. Ja sevī sajūti spēku, tev izrādīs pretimnākšanu. Ja šodien tiks pieņemts lēmums tev svarīga projekta lietā, nesteidzies priecāties un ņemt to, ko dod. Iespējams, vēl ir kas aprunājams ar cilvēkiem, no kuriem atkarīgs projekta liktenis.

Jaunava

Planētu stāvoklis var pamudināt šīs zodiaka zīmes pārstāvjus paust savu neatkarību, uzņemoties lielu atbildību par kādu cilvēku vai svarīgu projektu. Nemēģini steidzināt notikumu gaitu un neizdari spiedienu uz lietišķajiem partneriem, citādi tu vari kļūt par bezgalīgu ķildu cēloni.

Svari

Svarīga diena. Zvaigznes dāvās Svariem spēkus, cerības un entuziasmu. Daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji mainīs darbības jomu vai sasniegs jaunus līmeņus visās sfērās, tostarp personiskajā dzīvē. Nepalaid garām savu iespēju. Pieņem tuvinieku palīdzību un atbalstu.

Skorpions

Nav izslēgts, ka tavi centieni izrādīsies saistīti ar citām zemēm. Dienas otrā puse prasīs koncentrēšanos, tas ir laiks, kad jāveic plānošana un jāpadomā par karjeras izaugsmi. Izmanto tev sniegto iespēju doties tālos ceļojumos, lai paplašinātu redzesloku.

Strēlnieks

Priekšniecības labvēlīgā attieksme pret tevi veicinās virzību pa karjeras kāpnēm. Pats galvenais, ka visas uzslavas un prēmija būs pelnītas. Vari rēķināties ar apkārtējo un augsta ranga cilvēku atbalstu.

Mežāzis

Šodien Mežāži pulcēs ap sevi lielu draugu pulku. Ambiciozajiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem būs svarīgs uzaicināto cilvēku sociālais statuss. Savas ambīcijas un godkārība tev ir jānotušē ar smalku humoru, šarmu un labvēlību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu ieliksi visu dvēseli sava mājokļa labiekārtošanā. Pie tevis ir tik omulīgi, ka draugi paudīs vēlmi tevi atkal apciemot. Laulātajam draugam būs godpilnākā vieta tavā sirdī. Nepalaid garām iespēju augstu novērtēt palīdzību un uzmanību, ko tev sniedz tuvs cilvēks.

Zivis

Finanšu jomā gaidāms neliels uzlabojums. Vakars dāvās iespēju baudīt divvientulību ar mīļoto cilvēku. Tev ir jāiemācās “rekonstruēt” sevi jeb no jauna paust savu “es” pēc jebkurām izmaiņām dzīves situācijā. Ievēro piesardzību, rīkojoties ar tehniku.

LA.lv