×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. augusts, 2014
Drukāt

Darītāji un kritizētāji 


Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

No atsauksmēm par 11. augustā publicēto sarunu ar Gundaru Daudzi “Man nevajadzēs iešūpoties”.

Jānis: “Daudze iestājas par Saeimas lomas nostiprināšanu politiskajā procesā, bet tajā pašā laikā vēlas, lai Saeima balso tikai par premjeru, nevis kabinetu, un gadījumā, ja premjers vēlas nomainīt kādu ministru, nav nepieciešams Saeimas balsojums par jauno ministru. Man tas nepavisam nepatīk! Tāds autoritārisms veidojas. Man patīk, ka parlaments balso par atsevišķa ministra apstiprināšanu. Tā ir noteikta procedūra, kas liek ministram iziet parlamentāro sietu. Citādi nākotnē būs ministri, kuri nezinās, kur atrodas Saeima – jo viņus neapstiprinās parlaments. Sviests!”

ārsts: “Vajag kā Vācijā: katram sava čipkarte un ej, pie kura ārsta gribi.”

anna: “Es domāju, ka ilggadējs ārsts, kas spējis līdzās savam arodam strādāt Saeimā, pie prezidenta utt. un vēl pie viena nepamest savu profesiju… Tas ir cienījams cilvēka sniegums. Nav kuram katram pa spēkam. Noriet jau var visu, to mēs protam. Tikai… kur ir tie norējēji, kāpēc paši nekāpj tribīnēs pie valsts lietām?”

latviet’s – annai: “Mums laikam vajag kara draudus vai tml., lai mēs kļūtu vienoti un draudzīgi. Nevar tak atbalstīt kādu, kurš vienkārši ilgi un pacietīgi dara savu darbu. Tikko kāds drosmīgāks ārpus pūļa, tā tik virsū dadah, dadah.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+