×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
22. augusts, 2016
Drukāt

Dārza mājiņā sadeg divi cilvēki, bojāgājušie nav atpazīti

Ilustratīvs fotoIlustratīvs foto

Naktī no sestdienas uz svētdienu, plkst. 2.21, ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Kaudzīšu ielu Rumbulā, kur dārza mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties konstatēts, ka 30 kvadrātmetru platībā deg dārza māja. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, glābēji atrada divus bojāgājušos, kuru vecumu un dzimumu nebija iespējams noskaidrot. Plkst. 4.57 ugunsgrēks tika likvidēts un notikuma apstākļus noskaidros Valsts policija.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka savukārt sestdien plkst. 22.56 VUGD saņēma izsaukumu uz Atlantijas ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas un dīvāns. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 32 gadus vecu vīrieti un 56 gadus vecu sievieti, kura bija guvusi apdegumus un tika hospitalizēta. Kā arī ugunsdzēsēji glābēji no blakus esošajiem dzīvokļiem evakuēja septiņus cilvēkus. Plkst. 00.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienā VUGD kopumā saņēma 82 izsaukumus, no kuriem 26 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 42 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+