Dārziņam 2+1 Ufas sagraušanā 0

KHL čempionātā Austrumu kongerences līderi Kazaņas “AK Bars” ar 9:3 sagrāva Ufas “Salavat”, trīs punktus nopelnot latviešu uzbrucējam Laurim Dārziņam.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Dārziņš pirmajā trešdaļā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, trešajā periodā guva savas komandas septītos un devītos vārtus. Pavisam latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes.

Novosibirskā Artūrs Kulda “Sibirj” kreklā laukumā bija 12 minūtes un 47 sekundes, Georgijs Pujacs “Avangard” rindās 20 minūtes un 32 sekundes. Abi Latvijas izlases aizsargi pie rezultativitātes punktiem netika, bet spēlē ar 3:1 uzvarēja “Avangard”.

Latvijas valstsvienības pirmais vārtsargs Edgars Masaļskis Hantimansijskas “Jugra” sastāvā atvairīja 30 no 34 metieniem, palīdzot savai komandai papildlaikā aizvest 5:4 uzvaru no Novokuzņeckas.

AHL čempionātā trešos vārtus šosezon guvis Zemgus Girgensons, pavisam viņam Ročestras “Americans” sastāvā 7 (3+4) rezultativitātes punkti. Šoreiz amerikāņi ar 5:2 pārspēja Ebotsdorfas “Heat”. Latvieši rezultatīvi bija arī šajā Atlantijas okeāna krastā. Šveices līgā Ronaldam Ķēniņam rezultatīva piespēle Cīrihes “Lions” 5:2 uzvarā pār Bīli, pavisam šosezon 10 (3+7) punkti. Vācijas DEL līgā Māris Jass guva vienīgos vārtus Hanoveres “Scorpions” 1:5 sakāvē pret Diseldorfu, pavisam latviešu aizsarga rēķinā šosezon 11 (4+7) punkti.

KHL ČEMPIONĀTS

5. janvāra rezultāti: “Amur” – “Baris” 5:4, “Metallurg” Nk – “Jugra” 4:5 (pag.), “Sibirj” – “Avngard” 1:3, “AK Bars” – “Salavat” 9:3.

Austrumu tabulā: 1. “AK Bars” 83 (40), 2. “Avangard” 83 (41), 3. “Metallurg” Mg 81 (40), 4. “Traktor” 75 (40), 5. “Baris” 64 (40), 6. “Sibirj” 61 (39), 7. “Salavat” 61 (39), 8. “Ņeftehimik” 57 (39), 9. “Jugra” 53 (40), 10. “Metallurg” Nk 46 (39), 11. “Amur” 37 (40), 12. “Avtomobilist” 29 (41).

Rietumu tabulā: 1. “SKA” 86 (39), 2. “”Lokomotiv” 73 (40), 3. “Dinamo” M 85 (40), 4. “CSKA” 73 (38), 5. “Severstaļ” 59 (38), 6. “Slovan” 59 (39), 7. “Lev” 54 (38), 8. “Donbass” 52 (40), 9. “Dinamo” Mn 51 (39), 10. “Torpedo” 50 (39), 11. “Atlant” 45 (39), 12. Dinamo” R 42 (40), 13. “Vitjaz” 42 (38), 14. “Spartak” 35 (39).