Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Daudzbērnu ģimeņu atvases Kocēnu novada bērnudārzos ēdinās bez maksas

Foto-LETAFoto-LETA

Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu bērniem turpmāk ēdināšana pirmsskolas izglītības iestādēs būs bez maksas. To paredz spēkā stājušies novada domes noteikumi, informē Kocēnu novada pārstāve Eva Eglīte.

Lai materiāli atbalstītu Kocēnu novada daudzbērnu ģimenes, no tām nākošajiem bērniem novada pirmsskolas izglītības iestādēs piešķirta uztura maksas atlaide 100% apmērā.  Tās nodrošināšanai novada domes budžetā šajā gadā paredzēts finansējums līdz 7000 eiro.

Lai saņemtu materiālo atbalstu, vecākiem būs jāvēršas Sociālajā dienestā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, un jāraksta iesniegums ar lūgumu piešķirt maksas atlaides par ēdināšanu novada pirmsskolas izglītības iestādē.

Tiesības saņemt uztura maksas atlaidi ir daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Kā informē Kocēnu novada domes Sociālais dienests, Kocēnu novadā ir 57 ģimenes, kurās aug trīs vai vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem. Šobrīd Kocēnu novada dome jau nodrošina brīvpusdienas visiem skolēniem, kā arī piecus un sešus gadus veciem bērniņiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+