×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Daugavā aizturēti divi kontrabandas cigarešu plosti

Foto - LETAFoto - LETA

Naktī no 29. uz 30.novembri robežsargi Daugavā pie Indricas upes aptuveni piecus kilometrus no valsts robežas policija aizturējusi plostu ar 380 000 kontrabandas cigarešu.

Kā portāls “LA.lv” uzzināja policijā, Daugavpils pārvaldes Piedrujas robežapsardzības nodaļas amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, Daugavā pamanīja plostu, kas, peldot pa upi, šķērsoja valsts robežu.

Izmantojot valsts robežsardzes motorlaivu, Slobodas ciema tuvumā robežsargi plostu apturēja. Apskatot to, konstatēts, ka plostu veido 24, iepakotas melnos polietilēna maisos, savā starpā savienotas kārbas. Kārbās robežsargi konstatēja 100 000 cigaretes “Фест-7”, 100 000 cigaretes “Queen super slim”, 10 000 cigaretes “Queen Menthol” un 170 000 cigaretes “NZ Gold”.

Kopumā robežsargi izņēma 380 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par noziedzīgiem nodarījumiem tautsaimniecībā uzsākts kriminālprocess.

Arī naktī no 1. uz 2. decembri robežsargi Daugavā pamanīja plostu, peldam pa upi Latvijas valsts robežas virzienā. Tika novērota arī persona, kura pamanot robežsargus, nolēca no plosta un izpeldēja krastā Baltkrievijas teritorijā. Robežsargi par saviem novērojumiem informēja Baltkrievijas kolēģus, kuri plostu no 55 savstarpēji savietotām cigarešu kārbām pārtvēra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+