Daugaviņš Stenlija kausu sāk ar zaudējumu Ņujorkā 0

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” Stenlija kausa izcīņu ceturtdien sāka ar zaudējumu Ņujorkā pret “Rangers” – 2:4.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Daugaviņš laukumā pavadīja 10:30 minūtes, bloķēja vienu metienu, izdarīja vienu spēka paņēmienu, rezultativitātes punktus nenopelnīja un spēli beidza ar negatīvu lietderību -1. Latviešu uzbrucējam tā bija debija Stenlija kausa izcīņā.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Rangers” izvirzījās vadībā ar 1:0.

Ņujorkas hokejisti pirmajā periodā atklāja spēles rezultātu, bet otrajā periodā guva vēl divus vārtus. Trešā perioda sākumā Breds Ričards panāca jau 4:0. Otavieši nepadevās un divas ripas atspēlēja, kad precīzi bija Daniels Alfredsons un Eriks Kondra, tomēr apdraudēt mājinieku uzvaru nespēja.

Pārējās trīs spēlēs uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums.

Pašreizējie Stenlija kausa ieguvēji Bostonas “Bruins”, pateicoties Krisa Kellija gūtajiem vārtiem, ar 1:0 uzvarēja Vašingtonas “Capitals”.

Sanhosē “Sharks” viesos otrajā pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja Sentluisas “Blues”, savukārt Fīniksas “Coyotes” ar tādu pašu rezultātu pārspēja Čikāgas “Blackhawks”.

Arī šajās sērijās uzvarētāji ir vadībā ar 1:0.