Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Daugavpilī pēc viltus draudu saņemšanas evakuēja cilvēkus un centrā slēdza ielas

Foto-LETAFoto-LETA

Attēlā Daugavpils.

Otrdien no rīta pēc pulksten 8 uz glābšanas dienesta tālruni tika saņemts telefona zvans no nenoskaidrotas sievietes, kura paziņoja, ka apmēram pēc stundas Daugavpils pilsētas centrā Vienības laukuma tuvumā notiks sprādziens, paziņojumā informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Pēc šīs informācijas saņemšanas policija notikuma vietā norobežoja teritoriju, slēdza satiksmi blakus esošās ielās, evakuēja cilvēkus no ēkām un veica teritorijas apsekošanu. Notikuma vietas apsekošana un pārbaude ilga apmēram pusotru stundu, kā rezultātā aizdomīgi priekšmeti netika atrasti.

Šobrīd policijā ir uzsākts kriminālprocess par apzināti nepatiess paziņojums par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu. Par šādu noziegumu likums paredzlīdz vienam gadam ilgu cietumsodu.

Notiek izmeklēšana, policija skaidro ar notikušo saistītās personas.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+