Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Daugavpilī pēc viltus draudu saņemšanas evakuēja cilvēkus un centrā slēdza ielas

Foto-LETAFoto-LETA

Attēlā Daugavpils.

Otrdien no rīta pēc pulksten 8 uz glābšanas dienesta tālruni tika saņemts telefona zvans no nenoskaidrotas sievietes, kura paziņoja, ka apmēram pēc stundas Daugavpils pilsētas centrā Vienības laukuma tuvumā notiks sprādziens, paziņojumā informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Pēc šīs informācijas saņemšanas policija notikuma vietā norobežoja teritoriju, slēdza satiksmi blakus esošās ielās, evakuēja cilvēkus no ēkām un veica teritorijas apsekošanu. Notikuma vietas apsekošana un pārbaude ilga apmēram pusotru stundu, kā rezultātā aizdomīgi priekšmeti netika atrasti.

Šobrīd policijā ir uzsākts kriminālprocess par apzināti nepatiess paziņojums par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu. Par šādu noziegumu likums paredzlīdz vienam gadam ilgu cietumsodu.

Notiek izmeklēšana, policija skaidro ar notikušo saistītās personas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+