×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2012
Drukāt

Daugavpilī sāk gatavoties pilsētas svētkiem

LETALETA

Daugavpilī sākusies gatavošanās pilsētas svētkiem “Mana pils Daugavpils – sports un mūzika”, kas norisināsies no 4.jūnija līdz 10.jūnijam, aģentūru LETA informēja vietējā pašvaldībā.

Šogad visa pasaule gatavojas XXX vasaras olimpiskajām spēlēm, tādēļ arī Daugavpils 737.gadadienu plānots aizvadīt sporta un mūzikas zīmē.

“Iepriekšējos gados esam pierādījuši, ka protam rīkot un svinēt pilsētas svētkus. Ceru, ka arī šā gada pilsētas svētki būs tikpat jautri un oriģināli,” pauda cerību pilsētas svētku organizācijas darba grupas vadītājs Daugavpils domes priekšsēdētājas 1.vietnieks Vitālijs Azarevičs.

Domes priekšsēdētājas vietnieks Vjačeslavs Širjakovs atzīmēja, ka pagājušā gada prakse rīkot pilsētas svētkus nedēļas garumā ar pasākumiem dažādos pilsētas mikrorajonos bijusi ļoti veiksmīga, tāpēc arī šogad, sākot no 4.jūnija, dažādi sportiski muzikāli pasākumi plānoti arī Jaunajā Forštatē, Ķīmiķu mikrorajonā, Grīvā, Ruģeļos un Križos. Savukārt viskarstākās līdzjutēju emocijas gaidāmas pasākumos 9. un 10.jūnijā, kad pilsētas ielās un laukumos sacentīsies mazie un lielie sportisti.

“Ghetto games” piedāvās ielu basketbola un futbola turnīrus, dejas, BMX un citus sporta veidus. Latvijas stiprākie vīri demonstrēs spēku Latvijas čempionāta sacensībās “Strong man” un Latvijas čempionātā klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Improvizētajā sporta pilsētiņā paraugdemonstrējumus boksā, tautas bumbā, paukošanā, svarcelšanā un citos sporta veidos sniegs Daugavpils sporta skolu audzēkņi.

Sacensību garā noritēs arī Daugavpils skolu komandu sporta sacensības, bet kinoteātrī “Renesanse” tiešraidē tiks demonstrētas Eiropas čempionāta spēles futbolā.

Par pilsētas svētku galveno sporta notikumu šogad kļūs Eiropas čempionāts snūkerā, kas no 5.jūnija līdz 15. jūnijam noritēs Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Radošo un emocionālo nokrāsu svētkiem piešķirs koncerti Vienības laukumā, Dubrovina parkā un Rīgas ielā. Savukārt par pilsētas svētku kulmināciju kļūs salūts Daugavmalā.

Pilsētas svētkus rīko Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas domes kultūras pārvalde, Daugavpils pilsētas sporta pārvalde un Daugavpils pašvaldības iestādes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+