Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
8. marts, 2015
Drukāt

Daugavpilī vīrietis ielūst Šūņu ezera ledū

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 7.martā, no rīta Daugavpilī kāds vīrietis ielūzis Šūņu ezera ledū, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lai gan uz notikuma vietu steigušies VUGD darbinieki, vīrietis ticis krastā paša spēkiem. Glābēji savukārt palīdzējuši nogādāt krastā viņa mantas, kas bija palikušas uz trauslā ledus.

Jaunietis šķērsojis ezeru, un negadījums noticis jau ezera otrā krastā. Viņš atradies ūdenī līdz kaklam. 18 gadu vecajam jaunietim krastā tikt palīdzējuši garāmgājēji, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki kopumā veikuši 17 glābšanas darbus, no tiem desmit veikti novados, divi – Rīgā, bet pieci – citās republikas pilsētās.

Līdz ar pavasarīgāku laika apstākļu iestāšanos ledus uz Latvijas ūdenstilpēm kļuvis krietni plānāks, tāpēc atrasties uz tā ir ļoti bīstami pat tad, ja vizuāli šķiet, ka ledus vēl ir izturīgs.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (4)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Mēra gaļu var ēst. Bet neļauj. Kāpēc? (8)Uz jautājumiem atbild PVD Veterinārās uzraudzības departamenta direktore Kristīne Lamberga
Draugiem Facebook Twitter Google+