Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. jūnijs, 2016
Drukāt

Dažviet Rīgā nedarbojas luksofori

Foto-LETAFoto-LETA

Stiprā vēja radīto elektroenerģijas tīklu bojājumu dēļ sestdienas rītā dažviet Rīgā var nedarboties luksofori, brīdina Rīgas domes Satiksmes departaments.

Pirms plkst. 9 luksofors nedarbojās Hipokrāta un Biķernieku ielas krustojumā, taču, iespējams, luksoforu darbība ir traucēta arī citviet Rīgā.

Satiksmes departaments atbildīgajiem dienestiem esot devis rīkojumu pārbaudīt Rīgas ielas pēc vētras. Arī iedzīvotāji par nokritušiem kokiem, ceļa zīmēm un citiem vētras radītajiem postījumiem galvaspilsētas ielās tiek aicināti ziņot Satiksmes departamentam, zvanot uz tālruni 8000 3600.

Kā ziņots, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki kopš piektdienas vakara vairāk nekā 120 reizes devušies novērst stiprā vēja radītos postījumus. Visvairāk šādu izsaukumu saņemts tieši uz Rīgu un tās apkārtni.

LETA jau ziņoja, ka šīs brīvdienas Latvijā sākušās ar vētras stipruma vēju un pērkona lietusgāzēm, kas vietām būs stipras, taču jau rīt laika apstākļi būtiski mainīsies.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+