×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2015
Drukāt

Decembrī un janvāra pirmajā nedēļā par aukstumu vilcienos saņem 18 sūdzības (2)

vilcieninsfkgj

RĪGA, Jan 10, BNS – Pērnā gada decembrī un šā gada janvāra pirmajā nedēļā par aukstumu vilcienos saņemtas 18 pasažieru sūdzības, aģentūrai BNS pastāstīja pasažieru pārvadātāja pa dzelzceļu “Pasažieru vilciens” Mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Miežubrāle.

“Iestājoties aukstam laikam, saņemam sūdzības par aukstumu vilcienos. Saņemto sūdzību skaits, ja salīdzinām ar iepriekšējo gadu – nav pieaudzis. Kopumā par aukstiem vagoniem ir saņemtas 18 sūdzības, pagājušajā gadā par šādu periodu tika saņemtas 20 sūdzības,” pauda Miežubrāle.

Viņa arī norādīja, ka ikviena saņemtā sūdzība tiek rūpīgi izvērtēta un pārbaudīta. “Apkalpojošais personāls vienmēr – neatkarīgi no tā, vai tiek saņemtas sūdzības – dara visu iespējamo, lai nodrošinātu pēc iespējas optimālu temperatūru, bet diemžēl ne vienmēr tas ir tehniski iespējams,” klāstīja Miežubrāle, piebilstot, ka vidējais ritošā sastāva vecums ir 25 gadi, un tamdēļ komforta līmeņa nodrošināšana kļūst ar laiku aizvien problemātiskāka.

“Pasažieru vilciens ” ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no valstij piederošās Latvijas dzelzceļa kompānijas “Latvijas Dzelzceļš” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens ” 100% bija “Latvijas Dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ir trāpījušies tikai normālas temp.vagoni, dažkārt karsti – tas gan nav izturams ziemas apģērbā, īpaši apavos, tad labāk vēsāks!

  2. Auksti man vilcienā nav bijis. Drīzāk citreiz tā uzkurina, ka smoc nost un kurpju un zābaku zoles sakusušas, kas radiatoram pieskārušās. Jebkurā gadījumā labāk izvēlos vilcienu nevis autobusu.

Draugiem Facebook Twitter Google+