Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
6. septembris, 2016
Drukāt

Deputāts: uz laiku ir jāaptur patvēruma meklētāju uzņemšanu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilmārs Latkovskis

Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis (NA) uzskata, ka uz laiku ir jāaptur patvēruma meklētāju uzņemšana.

“Pirms pieņemam nākamā gada valsts budžetu, uz laiku ir jāaptur patvēruma meklētāju uzņemšana. Tagad ir īstais pēdējais brīdis izvērtēt un koriģēt līdzšinējo darbu. Citādi bezmērķīgi tiks tērēti līdzekļi mentoriem, latviešu valodas mācīšanai, stāstiem par Latviju un pabalstiem,” uzskata komisijas vadītājs Latkovskis.

Komisija trešdien, 7.septembrī, sanāks uz pirmo sēdi parlamenta rudens sesijā, lai runātu par aktuālo situāciju patvēruma meklētāju uzņemšanā.

“To, ka pēc pirmās pieredzes ar patvēruma meklētājiem būs jāiepauzē, valdībai teicām jau gada sākumā. Pavasarī norādījām – ja nekas nemainīsies, tad arī līdz rudenim neviens patvēruma meklētājs nebūs ticis ne pie darba, ne pie mājokļa. Tagad redzam, ka tieši tā arī ir. Taču nevajag arī to visu pārvērst ažiotāžā. Tā ir mācība ar savu cenu. Nu to vajag pārvērst rezultatīvākās darbībās,” akcentē I.Latkovskis.

Komisija uz sēdi aicinājusi Iekšlietu ministrijas, kā arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāvjus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+