Latvijā
Novados

Vai policisti pabrauca naktī garām meitenei? Liepājā ierosina dienesta pārbaudi 16


Gājēju pāreja naktī.
Gājēju pāreja naktī.
Foto-LETA

Liepājā ierosināta dienesta pārbaude par iespējamu gadījumu, kad nakts laikā pašvaldības policija pabraukusi garām nepilngadīgai meitenei, vēsta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”. Pie meitenes apstājusies kāda sieviete, kas šo gadījumu aprakstījusi sociālajos tīklos.

“Neskatoties uz to, ka pulkstenis ir jau pāri pusnaktij, viņa neizskatījās pilngadīga, un pēc manām domām Pašvaldības policijai būtu vispār jāapstājas un vismaz jāpavaicājas, vai viss ir labi. Bet šie mierīgu sirdi pabrauca garām,” sievietes stāstīto citē portāls. Meitene sievietei pastāstījusi, ka vēlu atbraukusi no Rīgas. Sieviete viņu aizvedusi mājās – meitene dzīvo Liepājas slimnīcas apkārtnē.

Sieviete policijā nav pieteikusies un policija ar viņu līdz šim nav izdevies sazināties, tomēr dienesta pārbaude par notikušo ir ierosināta.

“Tiek veikta dienesta pārbaude. Tas, ka iesaistīta Pašvaldības policija, uz doto brīdi ir tikai pieņēmums, kā arī uz doto brīdi saziņa ar situācijas aprakstītāju ir bez rezultātiem,” vietējo mediju informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Tomēr vienlaikus viņš teica, ka policistiem neesot bijis “likumiska pamata” meiteni apturēt.
Policijai neesot jāapstājas pie katra cilvēka, kurš viens pārvietojas Liepājā, jo no 16 gadu vecuma var atrasties viens uz ielas nakts stundās. Viņš norādīja, ka meitene neesot radījusi aizdomas par to, ka būtu izdarījusi likumpārkāpumu vai būtu reibuma stāvoklī, un izskatījusies vecāka par 16 gadiem.

LA.lv