×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. februāris, 2012
Drukāt

Dienvidu tilta uzturētājiem piemēros soda sankcijas

Dienvidu tilta uzturētājiem tiks piemērotas soda sankcijas saistībā ar šorīt nenokaisīto brauktuvi uz Slāvu pārvada, kā dēļ pusotras stundas laikā notika 25 avārijas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes preses pārstāve Anna Kononova.

Par situāciju uz Dienvidu tilta Rīgas domes satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks (SC) šodien noturēja operatīvu darba sanāksmi, kurā piedalījās Rīgas domes satiksmes departamenta un ceļu uzturētāju pārstāvji.

Uzklausot ceļu uzturētāju un satiksmes departamenta informāciju un paskaidrojumus, Baraņņiks uzdeva SIA “Rīgas tilti” un Satiksmes departamentam pirmdien sniegt paskaidrojumus par šo ārkārtas situāciju un priekšlikumus līdzīgu situāciju novēršanai turpmāk. Priekšlikumi jāsniedz arī par to, kā uzlabot informācijas apmaiņu starp atbildīgo departamentu un ceļu uzturētājiem un sabiedrības informēšanu par pilsētas ielu stāvokli un ārkārtas situācijām, sacīja Kononova.

“Laika prognoze par ļoti zemu gaisa temperatūru šajās dienās bija zināma jau labu laiku, arī ceļu uzturētājiem. Mani neapmierina SIA “Rīgas tilti” sniegtie paskaidrojumi, uzņēmums nav nodrošinājis pienācīgu tiltu uzturēšanu atbilstoši esošajiem laika apstākļiem. Tāpēc tam tiks piemērotas līgumā paredzētās soda sankcijas. Turklāt ceļa uzturētājam ir jāsniedz informācija par to, kas tiks darīts, lai šādas situācijas neatkārtotos,” norādīja Baraņņiks.

“Arī satiksmes departaments nav ticis galā ar šī rīta ārkārtas situāciju. Departaments nav pienācīgi kontrolējis ceļu uzturētāju darbu. Turklāt iedzīvotāji netika laikus informēti par slideno nobrauktuvi. Tāpēc līdz pirmdienai departamentam jāsniedz savi priekšlikumi par to, kā pilnveidot satiksmes departamenta satiksmes vadības centra darbu, uzlabot savstarpējo komunikāciju ar ceļu uzturētājiem, kā arī nodrošināt iedzīvotājiem savlaicīgu informāciju par pilsētas ceļu stāvokli un īpaši par kādiem sarežģījumiem uz ielām vai tiltiem,” uzsvēra komitejas priekšsēdētājs.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.7
Alūksne +21.2
Daugavpils +21.7
Saldus +22
Liepāja +20.5
Jelgava +23
Ventspils +17.1
Limbaži +21
Madona +20
Rēzekne +20
Draugiem Facebook Twitter Google+