×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. novembris, 2016
Drukāt

Anda Līce: Gribas pajautāt politiķiem: “Ko lokāties kā sliekas uz āķa?” (35)

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

Anda Līce

Rudeņos visilgāk zied miķelīši. Arī šoruden manā dārzā pirmais sniegs tos nolieca līdz pat zemei. Kad pēc pāris dienām sniegs nokusa, tie, kas nebija nolauzti, atkal piecēlās un turpina ziedēt. Tas vedina uz domām plašākos lokos. Kas ar mums notiek tais pāris dienās, gados vai pat gadu desmitos, kad esam noliekti līdz pašai zemei?

Ir sācies dievaiņu jeb veļu laiks, un Latvijā sāk rādīt Viestura Kairiša filmu “Melānijas hronika”. Filmu par sievieti, kuru nesalauza izsūtīšana, neskaitāmi pazemojumi un tuvinieku nāve. Melānija Vanaga ir tāda latviska rudens puķe – savus darbus viņa rakstīja mūža otrajā pusē pēc atgriešanās no izsūtījuma. Par svētību savai tautai viņa ziedēja skaisti un ilgi. Tagad ir tapusi filma – liecība par cilvēka spēju nesalūzt. Kā jau ierasts, pēc pabeigta darba seko intervijas ar tā autoru, pēc tam viņu liek mierā arī tāpēc, ka autors var izrādīties šā brīža valdošajiem vējiem neērts, jo nav politkorekts. Viesturs Kairišs tiešām tāds nav. Intervijā KDi viņš saka: “Patlaban Latvijā valda stagnācija, jo ietekmes sfēras savstarpēji ir sakārtotas. Situācija ir šausmīga, es pat nezinu, kā reaģēt, jo uzskatu, ka es šo cīņu esmu zaudējis.” Kas atliek? Režisors saka – domāt tikai par savu mākslu. Arī Melānija Vanaga pēc atgriešanās no izsūtījuma savu laiku un visus spēkus veltīja vienīgi sev pašai dotam uzdevumam – pētīja savas un citu dzimtu pārrautās saknes, sēja tās kopā un viena paveica vesela institūta darbu, nākamajām paaudzēm atstājot naudā nenovērtējamu mantojumu.

Stagnācija, iestigšana. Kad ne uz priekšu, ne atpakaļ un gaisā virmo bailes to atzīt, jo esam taču politkorekti. Kļūst nelabi, klausoties intervijas ar valsts visaugstākajām amatpersonām. Gribas jautāt: “Ko jūs nākat pie mikrofona, ja nespējat atbildēt ne uz vienu jautājumu, un, lai nepateiktu ko lieku, lokāties kā sliekas uz āķa?” Mēs daudzus gadus bijām noliekti līdz pat zemei. Kad padomju okupācijas varu nomainīja jauna – naudas un negausīgas patērēšanas – vara, nav brīnums, ka zem tās turpinām lūzt vēl šodien, un nemaz nav tik daudz to, kas atliecas un iztaisnojas.

Jautājums: “Kāpēc es dzīvoju un kas mani dara laimīgu?” paliek spēkā pie jebkuras varas. Kāpēc diriģents Edgars Račevskis, šoruden atskatoties uz saviem astoņdesmit mūža gadiem, sevi sauc par laimīgu cilvēku un saka, ka vislabākā zeme pasaulē ir Latvija? Viņš paklausīja savam aicinājumam un kalpo tam ar prieku. Tik vienkārši, bet ne vienmēr viegli.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. Kāds naudai sakars ar laimi? Pajautājiet kaut ko par laimi vidusmēra indietim.

 2. Paldies Dievam, neesmu deputāts! Daru 3 reizes mazāk un saņemu tikai 2 reizes mazāk – bingo – caurmērā tas ir vairāk!
  Citādi mani mācītu, kā man ir jādzīvo, kas jādara, kas nav jādara un cik par to jāsaņem. Paldies Dievam, mani vēl liek mierā. Bet varbūt nevajag-a? 20 gadus biju lielajai budžeta silei pietuvināta persona. Dzīvoju no drupačām, kuras nobira no lielā galda, un bija labi, līdz kādam šo vietu vajadzēja vairāk kā man.
  Cik daudz ir to , kas rāda kā man dzīvot. Paldies, cenšos. Mani 2 bērni ir paēduši un veco daudz par pilnu neņem. Viņiem pasaule pie kājām – internets, valodas.

 3. Kairiša kungam gan nebūtu jājūtas kā zaudētājam,vēl ir kāda daļa,kurus viņa veidotā filma iespaidos un noturēs viņu dvēseles nebojātas,tīras.Bet cienījamās A.L.rakstu uztveru kā ievadu tam ,ko viņa ir gribējusi pateikt, bet šoreiz vēl nepateica.

 4. Andas kundz, Andas kundz, vai tad Račevskis vienīgais? Laimīgo saraksts ir vairāk kā garš, Vai tad Vaira, Laimdota, Ināra, Godmans, Kargins, Lavents nedarīja to, ko darīja, ar prieku, un tagad ir nelaimīgi? Un kur tad vēl vārdā neminētie zelta eksportētāji, metalurgi, enerģētiķi, celtnieki, aviatori? Arī kurbadi ir izmantojuši Latvijas dāvātās iespējas un aizbraukuši uz neatgriešanos. Priecīgus valsts svētkus.

 5. Vairāk nomelnojošu rakstu par Latviju, drīzāk atpakaļ apkampienos.

  • Šis NAV nomelnojošs raksts! Šī ir naiva apelēšana pie to ļaužu godaprāta, kuriem tāda nav un nekad nav bijis, bet ir “vēders kungs mans visaugstākais”

 6. Jā, tas laiks bija grūts un nežēlīgs laiks un – es vienmēr noliecu galvu to priekšā, kuri tika vardarbīgi izsūtīti… kuri mira pa ceļam lopu vagonos un kuri tika izmesti aukstumā, sniegā un salā plašajā Sibīrijā…. Tā ir mūsu tautas lielākā traģēdīja… nemaz nerunājot par tiem, kuri palika Latvijā un cieta no krievu armijas agresijas paši savā zemītē….
  Man tas ļoti, ļoti sāp….. Un šo sāpi grūti izdzēst no sirds.
  Mīļā latviešu tauta, ko mēs izdarījušu tādu, lai mūs un mūsu brāļus lietuviešus un igauņus tā vajātu??? tikai tāpēc, ka esam pie Baltijas jūras?

 7. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Mediju ziņa: “Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā “valstī” ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, “atkarību” u.c. taml. “noviržu” diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI CENZĒT, falsificēti “tiesiski sankcionēt” vai vispār “apklusināt” un tamlīdzīgos veidos “audzināt”… Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos “ciniskos klaigātājus” – kā “disidentiski orientētus tipus”, kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus “vaukšķu un reņģēdāju pūļa” masu apziņā?…” (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija “Veltā patiesība.”, 31.07.2009.)
  —–

  Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
  ( iz “O.M.© arChīva”, ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

  Šeit svētuļi – bez Dieva,
  Un “ticīgie” bez lūgsnas,
  Šeit “viena trekna rieva”,
  Un “domātavā”… (plūksnas).

  Šeit miljonus var laupīt,
  Un ‘SILES biedros tusēt’,
  Šeit sīkgrašus var taupīt,
  Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

  Šeit “prezidentos” ie(k)līst,
  Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
  Šeit “vaukšķiem” ‘veša piesvīst’,
  Kad “valsti” ‘stūrē švaļi’.

  Šeit “karakalpus” fraktē,
  Lai “misijās” šos dzītu,
  Šeit PATIESĪBU slaktē,
  Ar FALŠU “miera” mītu.

  Šeit “likumi” priekš pašiem,
  Tiek “ķēķī” ‘samuļļāti’,
  Šeit “pūļa lupatlašiem”,
  Liek ‘pieliekties uz drāti’.

  Šeit “struktūras” ‘ņem priekšā’,
  Pēc “shēmas”, angažēti,
  Šeit “orgāni” ‘dod iekāš(s)’,
  Kad “panti” ‘piemeklēti’.

  Šeit nauda ‘nepareiza’,
  Pērk “tiesnešus” bez goda.
  Šeit “taisnā” tiesa greiza,
  Triec Temīdu ‘uz poda’.

  Šeit “tiesībsargu” ‘mentiem’,
  Tiek “granti” ‘iedalīti’,
  Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
  Var ‘reņģēdājus’, “glīti”.

  Šeit ienīst “disidentus”,
  Kas “kūda glupo Tautu”,
  Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
  Lai “b(ļ)aurus” plosot kautu.

  Šeit ķērc par “hibrīdkaru”,
  Un ZOMBĒ propagandu,
  Šeit (p)ielūdz “jeņķu” varu,
  Un “sabiedroto” bandu.

  Šeit kviec, ka “krievi nākot!!!”,
  Jau gadiem “ilgtspējīgi”,
  Šeit cer, ka NATO sākšot,
  Drīz karu, “sadraudzīgi”.

  Šeit “euro buferzōnā”,
  Grab tanki (“šrotā” pirkti),
  Šeit OKUPANTIEM fōnā,
  Rukšķ “patrEJoti žirgti”.

  Šeit “troļļi virtuāli”,
  Tiek ‘fraktēti pa lēto’,
  Šeit zombētie vemj sāli,
  Uz Dvēselēm, kas rēto.

  Šeit cena Sirdsapziņai,
  Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
  Šeit maksā “plašsaziņai”,
  Lai ‘sabāž dūņās galus’.

  Šeit “pūlim” sen ‘pie kājas’,
  Ko ‘ļerzā’ “varas balsti”,
  Šeit ļaudis pamet Mājas,
  Un mūk uz svešu valsti.

  Šeit “valsts” uz savu Tautu,
  Spļauj, apņirdzoties skaļi,
  Šeit nav (?), kas pretī bļautu =
  Zeļ MUĻĶU zeme, zaļi…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 8. musu suudu mushas Jekaba ielaa ne tikai lokaas, bet nemititigi dirsh,ka zaringoves bez apstajas un pasi sev liekaas gudri esam.Nekaunigakas suudu mushas nav redzeetas pasaulee par Latvijas korumpeetajiem politikjiem. Vinjus pats nelabais apsedis,jo nevar nekaadi pieriities un taa vien shtuko kaadu nodokli atkal uzkarinaat cilveekiem uz kakla.Maitas putni.

 9. Paldies par patiesiem vardiem bet musu lielie kungi aiztaisa ausis un acis uz visu notiekoso

 10. Tie taču ir mūsu pašu bāleliņi , kas iznīcina mūsu mazo Latviju !!!
  Labi , bija okupācijas gadi , varēja vainot svešzemju ienācējus , bet mūsu BĀLELIŅI !!!
  Prātam neaptverami , kā viņi naktīs var gulēt ??? Tuvosies vēlēšanas , ne tikai locīsies kā sliekas , bet klanīsies līdz grīdai , sitīs pie krūtīm , sak cik esmu labs tikai pievelciet krustiņu !!! Un sāksies viss no gala……

  • Liela latviešu daļa sadarbojās ar okupantiem – bija komjaunatnes biedri, brīvprātīgi iestājās komunistu partijā, brīvprātīgi mācījās par okupācijas armijas oficieriem, brīvprātīgi mācījās par miličiem, robežsargiem…Satversmes preambula melo, ka latviešu tauta cīnījās pret okupāciju…pret okupāciju cīnījās tikai atsevišķi latvieši (mazāk kā 1 latvietis no 100).

   • Varētu jau intereses pēc nopublicēt statistiku par to CIK bijušo komjaunatnes un partijas funcionāru atrodas Saeimā un MK . Neticu ka laikiem mainoties viņi būtu mainījušies ( izņemot retoriku ) . Tāds kas ar degsmi aizbēra ceļu uz Airītēm tagad ir Latvijas patriots ? Vai ministrs , kurš vēl 1989.gadā , kad tauta jau pauda savu nostāju mītiņos,vēl lepni pozēja LPSR komjaunatnes kongresa delegātu ierindā – vai tie ir mūsu likteņu lēmēji ? Vai arī futbolists , kas pārsvarā snauž sēdēs un nesaprot ne vārda no teiktā . Tas var notikt tikai Aizspogulijā .

  • Klanīties jau var, bet vai būs, kas to novērtē un vēlē? Domāju, ka nebūs gan! Lai jau sarijas un aizrijas, varbūt nespēs vairs rīt!

 11. Kā apnikusi šī VAIMANĀŠANA no Vaivara , gan no autores puses! Neviena slieka uz āķa pati neuzvelkas, neviens deputāts saeimā ar varu nav ielauzusies. Paši vien ievēlējāt šīs viduvējības.
  Jums būs ne tikai nelabi, ja pie varas pie mums lauzīsies trampi, kas nebūs ” stagnāti” , bet neprognozējami.

  • Tiešām tāds aklums iestājies, ka neredzat, ka mūsu balsis vēlēšanās jau sen neko neietekmē un nenozīmē?

  • Arī Āboltińu ievēlēji ,auna piere ?!Un pie šīs speciāli izstrādātās “partiju” vēlēšanu sistēmas vispār ir kāda nozīme par ko vēlēt !!!?

   • Baidies grēka tā runāt, ka nav par ko vēlēt vai neiešu vēlēt. Zini, ka paši vien 100 kandidāti sevi var ievēlēt Saeimā un nevajag vairāk neviena cita vēlētāja. Vari neiet, ievēlēs Putlerkalpus, tu ko! Saprati, kāds Vēlēšanu likums?
    Ko tev nodarījusi ļoti cienījamā Āboltiņa? Tev nekādu faktu par viņu nav, tātad tu esi tautas musinātājs, lai balsotu pr “jūrmalģeitu”, ļembergģeitu, zzsģeitu, saskaņģeitu (putinu). Ja tu kādu nosodi, liec vietā savu, redzēsim kas tu esi.

    Latvija, netici musinātājiem, kuri saka, ka nav par ko balsot. Jābalso, vienmēr ir par ko.

  • Tad jau labak neprognozejami trampi,neka sie uzblidusie,neksunigie deputati.
   Ar trapu dzivotu kaa uz vulkana.
   Vai tagd ir kas prognozejams????????

 12. Mažoritāro vēlēšanu sistēmu Latvijā! Atbildēt

  Politiķi seko īkšķa norādēm!

 13. Gaidīšu šo filmu ar nepacietību, jo man laimējās satikt Melāniju , viņas brāļiem VERNERU UN ARNOLDU STRĀDĀT KOPĀ, MĀCĪTIES PIE DĒLA ALNĪŠA UN VEDEKLAS RUTAS TEHNIKUMĀ.

 14. Kāpēc latvietis loka muguru svešzemnieku priekšā ? Tāpēc ka viņam ir verga dvēsela.Tagad , 20 gadus ticis pie valdības grožiem, pārnēmis okupantu metodi(iznīcināt valsti un tautu).Jo citu viņš neprot kā tikai zagt un melot.

  • latvijietis !!!

  • lieta tā ka gadsimtiem esam bijuši zem vāciešiem kam gēnos pavēļu izpilde,stučisana pat uz kaimiņu un postpadomijas sindroms-jo kam visu mūzu nekā nav bijis,cenšas kompensēt to negausīgi ķerot ko var bet kļūdams drusku varenāks par citiem,atveras šucmaņa gēns izkalpināt citus. Cita lieta Lietuva kura kopā ar Ukrainu bija zem Polijas tāpēc viņi sākumā parūpējas par sevu bet komandas nu augšas izpilda tikai ”ķeksītim” būdami visur izveicīgāki tākā latvietis pēc būtības ir vnk sūda brālis jo iedot latvietim milzu naudu,lielu varu tad redzēsi viņa īstmu visās izpausmēs ko mēs ,TAUTA , arī redzam jo deputāti tak ir tikai mušu izvēlētie latvieši

 15. Imants Taisnīgais Atbildēt

  Vai man arī jāsaka, ka esmu laimīgs: man krievu (lasi: Krievijas), okupācijas laikā spīdēja plašas iespējas ņemt kukuļus un kļūt ļoti pārticīgu. Mēs ģimenē ļoti pūlējāmies un pārticības pietika no saviem sviedriem, kukuļus neņēmu, nemudināju, lai tos dotu un, brīnums, man tos nedeva, jo zināja, ka es tos neņemu.
  “…Kad padomju okupācijas varu nomainīja jauna – naudas un negausīgas patērēšanas – vara, nav brīnums, ka zem tās turpinām lūzt vēl šodien, un nemaz nav tik daudz to, kas atliecas un iztaisnoja …”-šeit tekstā kļūda. Nevis padomju okupācija bija, bet Krievijas, vai kā parasti ārzemnieki saka, krievu laiks, krievu okupācija. Bet ne par to. Sākās ne mazāk briesmīga okupācija, bet ja atmet krievu okupācijas represijas -tautas vairākumam tas laiks pēc 1960.gadiem bija daudz labāks kā tagad. Arī ne par okupācijas laika slavināšanu. Pēc okupācijas nokratīšana man radās lielas iespējas alkatībai, sagrābt mantu un citus labumus, jo mani ievēlēja revīzijas komisijā un vajadzēja likt parakstus mantas izlaupīšanai un pašam grābt cik var. Atteicos parakstīt, atteicos no šī amata un bagātība pagāja secen, nedabūju neko. Tad darbs, amats valsts iestādē – iespēja ņemt lielus kukuļus, atkal varēju kļūt plaši pārticis, kā vērojot, kad viens otrs tāds kļuva. Atkal – man kukuļus nedeva, jo nemudināju uz tiem. Bija pilnīgs miers no kukuļu uzmācības. Paņem vienreiz, tu esi gandrīz vienmēr ņemt vai tevi nodos jau par pirmo kukuli, nomelnos utt. Un tagad darbojos sabiedriskā organizācijā kā “taisnīguma restaurators” un nesaņemu atalgojumu. Ne viens vien prasa – man (tas ir vai viņam) nav jāmaksā jāmaksā par konsultāciju? Ko atbildēt, jo bieži tā notiek pa telefonu?
  Ģimenē iztiek ar to, ko esam nopelnījuši. No malas teiktu, tu esi muļķis, ka neņem naudu. Bet ja ņemšu kapeikas, jo šī sfēra nav naudīga un tauta šajā jomā ir nabadzīga – man jāmaksā nodokli. Pāri paliktu kapeikas, ka no “peļņas” maz jēgas, tikai klapatas atskaitīties.
  Tad jājautā: VAI ESMU LAIMĪGS, kā saka ļoti cienījamā Anda. Atbildu: attiecībā uz sevi – esmu laimīgs, jūtu gandarījumu, ka varu palīdzēt nabadzīgākajai tautas daļai. Esmu smagi sarūgtināts un nelaimīgs, ka valsts vara tieši ar likumiem ņirgājas par tautu, par vairākumu, tautu uzskata par dzimtcilvēkiem. Likumos saka, ka – nedrīkst nesniegt pakalpojumus, kā jārīkojas dažādās situācijās utt. un tml, liekas – ļoti skaisti ierakstīts, bet padomājiet, par nepildīšanu, nedarīšanu nav noteikta atbildība vai pateikts, ka atbild likumos noteiktajā kārtībā. Kādā, nav teikts un ir tikai bezatbildība. Un tauta slīkst asarās un karo. Visus raida uz tiesu, kam nav naudas vai priekšā datu aizsardzības likums un tu esi iedzīts stūrī kā suns būdā ….

  • Malacītis,bet sen neesmu tādu pašslavināšanu lasījusi.Bet kas sunim asti cels,ja ne pats?

   • Izlasīju šo komentāru vēlreiz un pētīju, kur ir pašslavināšanās tajā. Neatradu. Ja cilvēks melo, lielās – slikti, ja stāsta patiesību – pašslavināšanās, atkal slikti. Tādi esam!

  • Tā ir problēma, ka starp latviešiem un latvietēm ir ļoti daudz netikumisku cilvēku. Daudz kukuļdevēju un kukuļņēmēju. Daudz prātā vāju cilvēku (jauniešu vidējā atzīme jeb līmenis matemātikas eksāmenā 2016.gadā 36% jeb 2 pēc 5-nieku sistēmas). Daudz tādu, kuri par naudu pārdos ne tikai vectēva zemi un mežu, bet arī miesīgo māti, māsas un brāļus.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+