“Dinamo” atklātā hokejā piekāpjas “Atlant” 0

Rīgas “Dinamo” svētdien KHL spēlē “Arēnā Rīga” ar 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) zaudēja pērnā gada Gagarina kausa finālistiem Mitišču “Atlant”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

„Dinamo” pirms spēles pret „Atlant” saņēma labas ziņas no Maskvas, kur „CSKA” ar 0:2 piekāpās „Avtomobilist”. Tas mūsējos krietni pietuvināja kārotajai septītajai vietai rietumu konferencē. Grūti spriest, vai konkurentu neveiksme laupīja mūsējiem koncentrēšanos vai pagājušā gada Gagarina kausa finālisti no Mitiščiem bija sarūpējuši kādu pārsteigumu, taču pēc trim nospēlētām minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja 0:2 – pirmo ripu var pierakstīt gan ceturtajai maiņai, gan arī Holtam, bet otrajā savā zonā saminstinājās Sandis Ozoliņš. Rautakallio paņēma pusminūtes pārtraukumu un spēle turpinājās ar abpusēji aizraujošiem uzbrukumiem. Krišjānis Rēdlihs vairākumā samazināja deficītu, bet otrā perioda sākumu rīdzinieki atkal nogulēja un Holts kapitulēja trešo reizi.

Krievijas izlases vārtsargu Konstantīnu Baruļinu „Atlant” vārtos varēja pārspēt vien ar kādu āķi, ne atklātiem metieniem. Ripa pat pēc Marsela Hosas šķīliena pazuda Baruļina tvērejcimdā. Bet, kad Gints Meija nosedza redzamību, pie sava pirmā gola KHL tika Bičevskis.

Otrā perioda otrajā pusē Miķelis Rēdlihs pretinieku zonā iegrūda pretinieku apmalē un dabūja sodu 5+20. Lielo mazākumu izdevās izturēt, spēle kļuva emocionālāka un spēka paņēmieniem bagātāka. Kā jaunības gados pretiniekus bortā līmēja arī Ozoliņš. Tomēr trešajā periodā viesi guva vēl vienus vārtus – zaudējums ar 2:4. Par labāko Rīgas kluba sastāvā atzina Bičevski, viesiem – Baruļinu.

„Dinamo” ar 51 spēlē iegūtu 71 punktu rietumu konferencē ieņem septīto vietu un trešdien uzņems „Sibirj”, kas austrumos ar 55 punktiem ir priekšpēdējā, 11. vietā. „Atlant” cīnās par uzvaru savā divīzijā, kas dotu otro vietu rietumu konferences tabulā. Tā kā iespējams, ka Rīga ar Mitiščiem karos Gagarina kausa pirmajā kārtā.

KHL SPĒLE

Rīgas „Dinamo” – Mitišču „Atlant” 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) 02:57 Kablukovs 0:1, 03:17 Žerdevs (Zakrisons, Andersons) 0:2, 14:05 K. Rēdlihs (M. Rēdlihs, vair.) 1:2, 20:55 Upers (Višņevskis, Zubarevs) 1:3, 33:55 Bičevskis (Reķis) 2:3, 46:24 Andersons (Zakrisons) 2:4,

Rietumu konference. 1. „SKA” 104 punkti (51 spēle), 2. „Torpedo” 84 (51), 3. Maskavas „Dinamo” 98 (51), 4. Minskas „Dinamo” 81 (52), 5. „Atlant” 84 (51), 6. „Severstaļ” 79 (50), 7. Rīgas „Dinamo” 71 (51) , 8. „CSKA” 68 (52), 9. „Spartak” 61 (51), 10. „Lev” 54 (51), 11. „Vitjazj” 40 (50).