“Dinamo” zaudē Ivanānu un spēli Omskā 0

Desmito zaudējumu 16 KHL čempionāta spēlēs sestdien piedzīvoja “Dinamo Rīga”, šoreiz ar 2:4 zaudējot Omskas “Avangard”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Jau spēles 3. minūtē pēc Bičevska noraidījuma rīdzinieki palika mazākumā, 9. minūtē pēc Ivanāna rupjības – atkal. Tikko nosēdejis savas divas minūtes, Raitis nākamajā uznācienā uz ledus asi nospēlēja vēlreiz, grūžot pretinieku apmalē un neplnot 5+20 minūtes – tātad līdz spēles beigām. Deviņas minūtes mazākumā – ne katra komanda izturēs tādu spēles sākuma spriedienu. Labi, ka šajos brīžos “Avangard” nespēlēja pārliecinoši un guva tikai vienu vārtus. Varēja būt sliktāk. Turklāt trešdaļas beigās Kaspars Daugaviņš no vārtu priekšas panāca neizšķirtu. 1:1 bija labākais, ko šādā spēlē pēc 20 minūtēm varēja iegūt rīdzinieki.

Otrajā trešdaļā iespējas spēlēt vairākumā bija arī “Dinamo Rīga”, mūsējie uzbruka un meta pa “Avangard” vārtiem biežāk, taču – atkal zaudēja vārtus un atkal vajadzēja atspēlēties. Līdzvērtīgs hokejs riteja arī trešajā periodā. Šādās spēlēs milzīgu lomu spēlē momentu un iespēju realizācija. “Avangard” savu iespēju – par Aleksandra Žirū noraidījumu iegūto vairākumu – realizēja. Mūsējie pēc brīža savu iespēju spēlējot pieci pret četriem palaida garām. Rīdzinieki atkal uzbrukuma, atkal bija nerealizētas iespējas, bet iznākums visai ierasts – viss pa tukšo, mača beigās tukšos vārtos ielaista ripa un zaudējums ar 2:4.

Nākamo šī izbraukuma spēli “Dinamo Rīga” aizvadīs pirmdien Astanā pret “Baris”. Visticamāk, par šodienas rupjību kādu spēli būs jāizlaiž arī Raitim Ivanānam.

KHL ČEMPIONĀTS

“Avangard” – “Dinamo Rīga” 4:2 (1:1, 1:1, 2:0). 1:0 Frolovs (Pivcakins, Salmela, 13:32, vair.), 1:1 Daugaviņš (19:14), 2:1 Ļamins (Kosticins, 34:26), 2:2 Karsums (Šremps, 37:43), 3:2 Belovs (Popovs, Perežogins, 53:49), 4:2 Kosticins (Sjomins, Frolovs, 59:48, tukšos vārtos).