×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

Doņecku satricina spēcīgs sprādziens (Video)

Kadrs no  videoKadrs no video

Svētdien vakarā Doņecku satricinājis spēcīgs sprādziens, kas izraisījies ķimikāliju rūpnīcas teritorijā, vēsta vietējie mediji.

Atbilstoši provizoriskajai informācijai uzsprāgusi munīcijas noliktava, kuru prokremliskie kaujinieki bija izvietojuši rūpnīcas teritorijā.

Sprādziena troksnis bijis dzirdams ne tikai Doņeckā, bet arī vairākās apdzīvotās vietās Doņeckas apkaimē, ziņo laikraksts “Ukrainski Novini”.

Uz dažām sekundēm nakts debesis iezaigojušās spilgtā gaismā. Sprādziena vilnis izsitis logus ēkām, kas atradās vairākus kilometrus no eksplozijas epicentra.

Kā skaidroja organizācijas “Labējais sektors” līderis Dmitro Jarošs, Ukrainas artilērija iznīcinājusi aptuveni 200 kaujiniekus, 20 ienaidnieka artilērijas iekārtas “Grad” un 30 automašīnas ar kaujas komplektiem.

Šis trieciens bijis Doņeckā svētdien vakarā dzirdamā spēcīgā sprādziena iemesls, norādīja līderis.

“Pirms kāda laika lieliski nostrādāja mūsu artilērija, trāpot Krievijas teroristisko spēku kaujas mašīnu “BM-21″ un to kaujas komplektu koncentrēšanās vietā,” sociālajā tīklā “Facebook” paziņoja Jarošs.

Krievija pagājušā februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 000 Krievijas karavīru.

Atbilstoši vēstnieka teiktajam Austrumukrainā ir arī 235 Krievijas tanki, 720 bruņutransportieri un 263 artilērijas sistēmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+