×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. marts, 2013
Drukāt

Dreiškens: Cilvēku uzmanība motivēs strādāt vēl vairāk

LETALETA

Paldies līdzjutējiem par atbalstu, viņu uzmanība motivēs mūs strādāt vēl vairāk – tā sezonas noslēguma pasākumā teica Latvijas bobsleja stūmējs Daumants Dreiškens.

Latvijas bobslejisti, skeletonisti un kamaniņu braucēji sestdien sezonas noslēguma pasākumā “Ledus trašu zvaigznes un karaļi Siguldā” pateicās līdzjutējiem, sponsoriem un atbalstītājiem. Bobslejisti sadalīja Latvijas čempionāta medaļas, kur piecu ekipāžu konkurencē triumfēja Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens.

„Forši, ka sezonu noslēdzām ar uzvaru, bija patīkami Edgaru Maskalānu redzēt. Pirmo braucienu labi veica Uģis (Žaļims), bija cīņa,” atzina Melbārdis.

Ar mūsu labāko bobsleja duetu nobildēties steidza daudz cilvēku. „Pirmo reizi mums autogrāfus prasa tik daudz cilvēki, nekad agrāk tā nav bijis. Patīkami to izbaudīt, mums prieks, ka līdzjutēji grib nobildēties, parunāties. Cerams, ka lepni nekļūsim – tas būtu muļķīgi,” nosmējās Melbārdis.

Daumants Dreiškens: „Cilvēku uzmanība vēl vairāk mūs motivēs, būs lielāka atbildība, negribēsim viņus pievilt. Esam maza nācija, un, redzot tādu atbalstu, gribas no visas sirds darīt savu darbu. Cilvēki nāk klāt un stāsta, kā par mums pārdzīvo. Ārzemju trasēs to grūtāk izjust. Tagad divas nedēļas atpūtisimies un sāksim lēnām kaut ko darīt.”

Daumants uzskaiti nav veicis, taču savas karjeras laikā izlaidis tikai pāris sacensības. „Pēdējo divu sezonu laikā izlaidu tikai vienu braucienu, kad notraumējos. Tas nav viegli, gribētos kādreiz atpūsties un nākotnē tas būs jāizmanto. Šī sezona bija gara un nogurdinoša, sacensības ir katru nedēļu un tāds režīms paņem daudz spēka. Būtu ļoti vērtīgi kādu posmu izlaist un atpūsties, citas komandas tā dara. Un tad esi nogribējies pēc mačiem, uzskrien. Citādāk ieej rutīnā un nevari dabūt no sevis ārā visu par simts procentiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+