Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
12. oktobris, 2016
Drukāt

Drūma statistika: No ūdenstilpnēm izceļ trīs noslīkušus vīriešus

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Ilustratīvs attēls

Aizvadītās diennakts laikā gābēji četras reizes steidzās palīgā cilvēkiem, kuriem nelaime bija notikusi atrodoties ūdenstilpņu tuvumā.

Otrdienas rītā īsi pirms plkst. 9 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Dagdu, kur dīķī slīka cilvēks. Ap 60 gadus vecs vīrietis atrodās aptuveni 15 metrus no krasta – izmantojot glābšanas dēli, glābēji vīrieti nogādāja krastā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri vīrieti hospitalizēja.

Neilgi pēc plkst. 12 tika saņemts izsaukums uz Ogri, kur Ogres upē slīka cilvēks – izmantojot laivu, glābēji nogādāja apmēram 70 gadus vecu vīrieti krastā, kur NMPD mediķi konstatēja viņa nāvi.

Savukārt Dobeles novada Penkules pagastā ugunsdzēsēji glābēji no grāvja izcēla apmēram 60 gadus vecu noslīkušu vīrieti, bet Daugavpils novada Skrudalienas pagastā no ezera tika izcelts apmēram 48 gadus vecs noslīcis vīrietis. Abos gadījumos noslīkušie cilvēki nodoti policijas darbiniekiem.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (52)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+