×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
24. augusts, 2012
Drukāt

Dūle, Gustavo un Čivželis dibinās partiju “Skaistā nākotne”

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Intelektuālās Attīstības fonda vadītājs un izglītības speciālists Viesturs Dūle, mūziķis Gustavs Butelis, režisors Aivars Čivželis un domubiedri apvienojušies partijā “Skaistā nākotne”, aģentūru LETA informēja jaundibināmās partijas pārstāve Ieva Krole.

Partija tiek dibināta Latvijas politiskās kārtības radikālai uzlabošanai un kvalitatīvai atjaunošanai ar mērķi bez kavēšanās un apņēmīgi paātrināt valsts ekonomisko attīstību. Tas tiks panākts, ievērojami pilnveidojot likumdošanu un profesionāli ieviešot kārtību valsts struktūrās, ieskaitot parlamentu, policiju, tieslietas, izglītību, rūpniecību un lauksaimniecību.

Ar konkrētām un radikālām reformām visās valsts jomās partijas veidotāji plāno jau tuvākajā nākotnē ievērojami uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves apstākļus, likvidēt korupciju valsts struktūrās un uzlabot investīciju klimatu valstī, kas dos spēcīgu startu ekonomikas un iedzīvotāju labklājības izaugsmei.

Partijas veidotāji uzskata, ka bez kardinālām reformām un transformācijas politiskajā un ekonomiskajā jomā mūsu valsts nespēs izkļūt no smagās un ilgstošās krīzes. Viņi ir pārliecināti, ka politiķi, kas noveduši valsti līdz esošajam kritiskajam stāvoklim, nav spējīgi atrisināt situāciju, kā rezultātā tautas cerības uz kaut mazliet labvēlīgāku nākotni ir ļoti apšaubāmas. Ņemot vērā šos bēdīgos apstākļus, Dūle organizē masveida Latvijas intelektuālās jaunatnes politisko kustību, kas būs vērsta pret varas struktūru visatļautību un korumpēto ierēdņu dominējošo stāvokli.

Jaunās partijas “Skaistā nākotne” viens no pirmajiem uzdevumiem būs veicināt visu iedzīvotāju slāņu izpratni par politiskajiem procesiem, mudināt sociāli aktīvas, intelektuāli attīstītas un uz garīgu pilnveidošanos tendētas jaunatnes iesaistīšanos politiskajās aktivitātēs. Partijas veidotāji uzskata, ka jaunatne atbilstoši valsts satversmei spēs jau pašos pamatos mainīt valsts pārvaldes struktūru, tādējādi uz visiem laikiem atbrīvojot Latvijas iedzīvotājus no beztiesiskuma un nabadzības, ierēdņu uzurpēšanās un korupcijas visos varas līmeņos.

Izmantojot sociālos tīklus un digitālos medijus pašlaik partijas veidošanās procesam pievienojas daudzi šīs idejas domubiedri, norādīja Krole. Ik dienas partijas “Skaistā nākotne” veidotāji ar sociālo tīklu starpniecību saņem ziņas no simtiem cilvēku par idejas atbalstu un vēlmi iesaistīties, palīdzēt.

Par partijas “Skaistā nākotne” izveidošanu un tās mērķiem plašāk tiks stāstīts preses konferencē 29.augustā plkst.11, viesnīcā “Alberts”, Dzirnavu ielā 33.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+