×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. maijs, 2016
Drukāt

Durodola ierodas Rīgā ar solījumu sakaut Briedi

Leggo bikes shot by Arturs Pavlovs  in Monsterparks

Latvijas labākā boksera Maira Brieža pretinieks cīņā par Pasaules boksa padomes (WBC) sudraba jostu nigērietis Olanrevajs Durodola otrdien, 10. maijā, ieradās Latvijā. Viņš apgalvo, ka ir izcilā formā un pārliecināts par savu uzvaru cīņā ar Mairi Briedi, kas notiks sestdien, 14. maijā, Arēnā Rīga.

Durodola atzīst, ka viņam šī ir svarīga cīņa un tikai uzvara ir viņa mērķis. “Es neesmu Rīgā ieradies ne atpūsties, ne apskatīt pilsētu, ne pelnīt naudu. Esmu šeit, lai uzvarētu Mairi Briedi,” norāda nigēriešu bokseris Olanrevajs Durodola. “Zinu, ka Briedis ir labā formā un gatavs šai cīņai. Ticiet – es arī. Sestdien Briedis piedzīvos savu pirmo zaudējumu,” saka Durodola.

Mairis Briedis cīņai ar Olanrevaju Durodolu ir gatavs pilnībā. Kā stāsta viņa treneris Sandis Kleins, “šajā cīņā noteicošais būs tas, kuram būs lielāka jauda izturībā. Mērķis ir cīņu beigt jau tās sākumā. Ja nē, Mairis ir gatavs boksēties līdz galam. Izturība viņam ir ļoti augstā līmenī”.

Cīņa 14. maijā ir iespēja kļūt par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu WBC versijā smagajā svarā. Tas ir pasaules mēroga notikums un augstākā līmeņa cīņa. “Atpakaļ ceļa vairs nav – cīņa notiks, un Mairis uzvarēs. Šī ir milzīga iespēja Latvijai, un to nebija viegli iegūt. Konkurence par iespēju pretendēt uz WBC sudraba jostu bija ļoti sīva un, kā zināms, arī tepat Latvijā nācās saskarties ar centieniem likt šķēršļus cīņas norisei. Ir izpildītas visas prasības un saistības, lai cīņa notiktu saskaņā ar WBC nosacījumiem, un jau 12. maijā Latvijā ieradīsies arī WBC pārstāvji, kas uzraudzīs tās norisi,” stāsta Maira Brieža menedžeris Al Siesta.

Kopumā tiks aizvadītas divas cīņas, kurās noskaidros pretendentus, kas kvalificēsies duelim par čempiona titulu. Brieža un Durodolas dueļa uzvarētājs spēkosies pret Ilungu Makabu no Kongo vai Toniju Beljū no Lielbritānijas, kuri savā starpā noskaidros otru obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu WBC versijā.

Pašlaik 31 gadu vecais Mairis Briedis savā profesionālajā karjerā 19 cīņās guvis 19 uzvaras, 16 reizes pretinieku nokautējot. Tikmēr 35 gadus vecais Durodola 24 cīņās guvis 22 panākumus, turklāt 20 reizes spējis uzvarētos dueļus noslēgt priekšlaicīgi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+